Trwa ładowanie...
d14vf6d

Zamknięte szkoły przez koronawirus. Przygotuj się do egzaminu ósmoklasisty online z WP Pilotem

W związku z zamknięciem szkół z powodu epidemii COVID-19 WP Pilot oferuje zdalne zajęcia dla uczniów szkół podstawowych szykujących się do egzaminu ósmoklasisty. Darmowe lekcje będą prowadzone przez doświadczonych nauczycieli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Darmowe lekcje online dla ósmoklasistów
Darmowe lekcje online dla ósmoklasistów (WP.PL)
d14vf6d

Epidemia COVID-19 na pewno utrudni przygotowania do egzaminu, jednak nie uniemożliwi. Darmowe lekcje z języka polskiego i matematyki dla ósmoklasistów przygotowujące do Egzaminu Ósmoklasisty zaczną się od 19 marca (czwartek) o godzinie 11.00. Doświadczeni nauczyciele – korepetytorzy będą przez 90 minut pomagać w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty.

Lekcje dostępne są pod tym linkiem.

Przed pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 egzamin z całego materiału szkoły podstawowej zaplanowany był na 21-23 kwietnia. Lekcje będą prowadzone na żywo, w każdy dzień roboczy (oprócz weekendów) o godzinie 11.00.

WP Pilot to platforma do oglądania kanałów telewizyjnych należąc do Wirtualnej Polski. Na co dzień umożliwia oglądanie ogólnodostępnych kanałów telewizyjnych przez internet (na komputerach, smartfonach, tabletach i smart TV). Dostępne są zarówno pakiety darmowe oraz płatne oferują więcej kanałów.

d14vf6d

Podziel się opinią

Share

d14vf6d

d14vf6d
Więcej tematów