Internet
26-09-2008 (13:12)

Zabawne błędy w Google Chrome

Czy jest możliwe stworzenie dużej aplikacji nie zawierającej
błędów? Raczej nie, szczególnie gdy projekt jest duży i pracuje przy
nim kilka zespołów
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zabawne błędy w Google Chrome
(Google)

Błędy w oprogramowaniu to nie tylko irytująca „wieszanie” się programów, skutkujące w najlepszym razie utrata danych z dokumentów nad którymi się w danej chwili pracowało. W najgorszym razie błędy w oprogramowaniu tworzą luki bezpieczeństwa w systemie operacyjnym. Doskonałym przykładem takiego oprogramowania jest Internet Explorer, którego zasłużenie nosi pseudonim Internet Exploder.

Programiści Google, pracujący nad Chrome także nie ustrzegli się błędów. Udało nam się "wywrócić" Chrome podczas normalnej pracy. Kilka otwartych zakładek, odrobinę treści multimedialnych i przeglądarka zakończyła współpracę z nami. Ale za to w jakim stylu !

Obsługa błędów zaszyta w oprogramowani zdołała jeszcze wyświetlić komunikat:

Komunikat wesołego programisty ;-) (fot. wp.pl)
Podziel się

Jak widać, programiści Google mają spore poczucie humoru i całe szczęście nie użyli ostrzejszych słów. Wiadomo, nikt nie lubi gdy jego dzieło nie działa do końca tak jak się tego oczekuje. Plus za dla zespołu Chrome za wywołanie uśmiechu na twarzy, mimo błędu który może irytować użytkownika.

Jak na razie widzieliśmy ten komunikat, na redakcyjnych komputerach, jedynie raz. Mimo usilnych prób powtórnego wywołania go. Ciekawe czy Chrome ma w zanadrzu inne zabawne komunikaty. Postaramy się je odnaleźć.
[k-o]

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.