WP

Z tą przeglądarką zapomnij o filmach na YouTube

Jeśli korzystasz z przeglądarki Internet Explorer 8 w systemie Windows XP albo Internet Explorer 10 w Windows 7, możesz mieć problem z oglądaniem filmów na YouTube
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Z tą przeglądarką zapomnij o filmach na YouTube
WP

W marcu 201. roku YouTube przestało wspierać przeglądarkę IE6, zaś w sierpniu 2011 przyszedł czas na zakończenie obsługi IE7, Firefoksa 3.5 i Safari 3. Komunikat o nie wspieraniu IE8 może sugerować, że teraz pora na tę przeglądarkę. To jednak może nie być takie proste. Choć to Windows 7 jest już od jakiegoś czasu najpopularniejszym systemem operacyjnym na świecie (44,73 proc. użytkowników systemu Windows), wciąż ogromna rzesza ludzi korzysta z Windows XP (37,73 proc. użytkowników systemu Windows), a najnowszą wersją Internet Explorera wspieraną przez ten system jest właśnie IE8.

Z drugiej strony, wskazywanie również najnowszej wersji Internet Explorera, jako przestarzałej sugeruje, że mamy raczej do czynienia z błędem mechanizmów YouTube niż rzeczywistą zapowiedzią końca wsparcia dla IE8. Jeśli należycie do pechowców, którzy zobaczyli komunikat o przestarzałej przeglądarce, spróbujcie wejść bezpośrednio na stronę główną YouTube albo kliknijcie niebieski przycisk "Nie, dziękuję." - powinno pomóc.

Źródło: The Next Web

WP

13 najpopularniejszych sieciowych ataków na Twój komputer Wykrywanie, usuwanie skutków i zapobieganie

Polub WP Tech
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP