Trwa ładowanie...
d25dige
Gadżety

Yirego Drumi Foot - upierze ubrania bez użycia prądu

Yirego Drumi Foot to wyjątkowa przenośna pralka, która jest idealnym rozwiązaniem dla singli lub osób, które piorą codziennie kilka rzeczy na raz. Urządzenie mierzy zaledwie 56 cm, więc bez problemu możemy je zabrać również na wypady pod namiot.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Yirego Drumi Foot - upierze ubrania bez użycia prądu
(gizmag.com)
d25dige

Drumi Foot nie trzeba podłączać do gniazdka, gdyż zasilany jest siłą mięśni naszych stóp. Spokojnie, pedałowanie nie zajmuje dużo czasu! Zasada działania jest bardzo prosta. Pranie zostało podzielone na trzy cykle: pranie główne, płukanie i wirowanie.

Na początek do pralki wkładamy maksymalnie sześć –. siedem ubrań na raz (około 2,3 kg), dodajemy detergent oraz wlewamy pięć litrów wody. Przez pięć minut wciskamy specjalny pedał, który obraca bębnem. Później należy spuścić brudną wodę za pomocą przycisku znajdującego się na dole urządzenia. Ponownie dodajemy kolejne pięć litrów wody przeznaczone do płukania i przez pięć minut pedałujemy, potem spuszczamy wodę. Ostatni cykl to wirowanie suche, które również trwa pięć minut.
Wiadomo, że pralka Yirego Drumi Foot nie zastąpi nam tradycyjnej pralki, ale może sprawdzić się jako alternatywna metoda prania ubrań. Produkt ma trafić do sprzedaży już w lipcu 201. r. i ma kosztować 107 dolarów.

d25dige

Podziel się opinią

Share

d25dige

d25dige
Więcej tematów