Trwa ładowanie...
d1dod44

Yamaha LSX-700 - zestaw audio i oświetlenie w jednym

Modelem Relit LSX-700 Yamaha daje początek nowej kategorii urządzeń, łączących w jednej obudowie system dźwiękowy i oświetlenie. LSX-700 umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki, zapewnia dostęp do inteligentnego timera, a dzięki zdalnemu sterowaniu i aplikacji DTA Controller jest niezwykle łatwy w obsłudze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
kolumny Yamaha lsx
kolumny Yamaha lsx (Materiały prasowe)
d1dod44

Oświetlenie zostało umieszczone w tym w tym samym miejscu co przetwornik średniotonowy, a dodatkowe diody LED, znajdują się także w centralnej części kolumny. Pozwala to uzyskać efektowne wzory świetlne i cienie, które powstają na ścianach pomieszczenia w wyniku filtrowania snopów światła przez maskownicę. To wszystko realizuje cel projektantów, którym było nadanie dźwiękowi wizualnego charakteru.

kolumny Yamaha lsx (fot. Materiały prasowe)
kolumny Yamaha lsx ((fot. Materiały prasowe))

Od strony praktycznej ta mierząca ponad 1,1 m wysokości konstrukcja jest w pełni funkcjonalnym systemem dźwiękowym, zapewniającym wygodną i łatwą obsługę. Trzy głośniki zapewniają przetwarzanie pełnego spektrum dźwięku, a maksymalna moc wyjściowa 3 x 1. W potrafi zapewnić wystarczający poziom głośności nawet w dużym pomieszczeniu odsłuchowym. Współpracę ze źródłami dźwięku umożliwia wejście 3,5 mm stereo mini jack, a przede wszystkim bezprzewodowa technologia Bluetooth z kodekiem aptX. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem bez konieczności stosowania przewodów.

kolumny Yamaha lsx (fot. Materiały prasowe)
kolumny Yamaha lsx ((fot. Materiały prasowe))

Obsługę modelu Relit LSX-70. ułatwia zdalne sterowanie, za pomocą którego można włączać lub wyłączać urządzenie, regulować głośność, włączać/wyłączać i ściemniać oświetlenie, a także obsługiwać inteligentny timer. Zaprogramowanie ustawień jest możliwe także z poziomu aplikacji DTA Controller, która służy również do konfigurowania parametrów dźwięku. Kiedy wprowadzimy miejsce ustawienia LSX-700 oraz określimy odległość od ścian, układ elektroniczny dopasuje brzmienie tak, aby zapewnić jego najwyższą jakość. Na uwagę zasługuje także materiał pokrywający LSX-700, a przypominający fakturę skóry. Nabywcy mogą wybierać pomiędzy dwoma wersjami kolorystycznymi: czarną i brązową.

kolumny Yamaha lsx (fot. Materiały prasowe)
kolumny Yamaha lsx ((fot. Materiały prasowe))
d1dod44

Podziel się opinią

Share
d1dod44
d1dod44
Więcej tematów