Xenic Android TV Box QX4 - magiczna skrzynka z telewizją

Xenic Android TV Box QX4 - magiczna skrzynka z telewizją

Xenic Android TV Box QX4 - magiczna skrzynka z telewizją
Źródło zdjęć: © stuff
28.01.2015 15:39, aktualizacja: 29.01.2015 09:23

Standardowa telewizja to dla ciebie za mało, ale twoja stara plazma nie oferuje najnowszych funkcji Smart TV? Problem ten możesz rozwiązać na kilka sposobów, choć najprostszym i najtańszym jest zamontowanie na odbiorniku przystawki pokroju Xenic Android TV Box QX4.

Mowa o niewielkim gadżecie przyczepianym do ramy telewizora, który umożliwia korzystanie z Internetu, oglądanie filmów i seriali online, bądź uruchamianie gier oraz aplikacji bezpośrednio z poziomu odbiornika wyposażonego w wejście HDMI. Urządzenie oferuje także kamerę 5MPx (przydaje się w aplikacjach rzeczywistości rozszerzonej) oraz mikrofon. Oznacza to, że dzięki niemu możesz wykonywać połączenia telefoniczne poprzez np. Skype’a.

Obraz
© (fot. stuff)

Android TV Box QX4 łączy się z siecią zarówno bezprzewodowo, jak i metodą tradycyjną, czyli poprzez kabel Ethernet. Co ciekawe, do urządzenia możesz podłączyć dysk zewnętrzny o pojemności do 1 TB, a następnie odtworzyć z niego muzykę, obrazy oraz filmy, wszystko w jakości Full HD. Nad bezproblemowym wyświetlaniem tych treści czuwać będzie czterordzeniowy procesor RockChip 318. (1,6 GHz), który wspomagają 2 GB pamięci RAM. Wszystkie multimedia możesz także strumieniować bezprzewodowo z domowego serwera sieciowego za pomocą protokołu DLNA. Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta. (www.arkas.pl)

Źródło artykułu:Stuff
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)