Wznowiona Automapa na Androida – nowy interfejs i nowe funkcje

Dla użytkowników telefonów z systemem Android teraz jest dostępna nowa wersja Automapy. Aplikacja zmieniła i wzbogaciła interfejs, dodała też nowe i bardzo przydatne funkcje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wznowiona Automapa na Androida – nowy interfejs i nowe funkcje
(Materiały prasowe)
WP

Automapa 5.1 jest dostępna w Google Play i zawiera sporo przydatnych funkcji. Przede wszystkim istotnym zmianom uległ wygląd interfejsu. Ekran nawigacji stał się czytelniejszy, wyświetlane treści mogą teraz być spersonalizowane. Oprócz tego, do już istniejącej możliwości zmiany kolorystyki na tryb dzienny i nocny, można też dopasować kolory map do swoich preferencji. Sześć wersji kolorystycznych jest dostępna dla obydwu trybów.

Jednak najważniejszą nowością jest wprowadzenie funkcji nawigowania z wygaszonym ekranem. W tym trybie ekran może być wygaszony, kiedy droga prowadzi prosto, dopiero po skręceniu ekran wybudza się ponownie. Zrobiono to w celu oszczędzania baterii w telefonie.

Materiały prasowe
Podziel się
WP

W wersji 5.1 Automapy pojawiła się też funkcja obsługi głosowej. Najnowsza odsłona usprawniła rozpoznawanie mowy, co będzie zdecydowanie skuteczniejsze przy wprowadzaniu adresów.

Polub WP Tech
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP