Trwa ładowanie...
dya5j46

Wzmacniacz sygnału Wi-Fi od TP-Link

Nie zawsze możemy liczyć na silny sygnał oraz stabilne połączenie z Internetem, co związane jest ze słabym zasięgiem sieci Wi-Fi. Najprostszym i najszybszym rozwiązaniem tego problemu jest zakup wzmacniacza sieciowego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi od TP-Link
(Materiały prasowe)
dya5j46

Najnowszą propozycją TP-LINK jest model TL-WA860RE, którego atutem są dwie zewnętrzne anteny mające zapewnić lepsze rozszerzenie zasięgu sieci oraz wzmocnienie siły sygnału. Model ten jest w pełni zgodny ze standardem IEEE 802.11. i umożliwia przesyłanie danych z maksymalną prędkością do 300 Mb/s.

Wzmacniacz wystarczy umieścić w standardowym gniazdku elektrycznym a następnie skonfigurować ręcznie lub automatycznie (obsługa standardu WPS) połączenie z siecią Wi-Fi. Urządzenie dzięki wbudowanemu gniazdku, nie blokuje dostępu do sieci eklektycznej. Dodatkowym plusem produktu TP-LINK jest zintegrowany port Ethernet, który pozwala na podłączenie do sieci bezprzewodowej urządzeń nie wyposażonych w karty Wi-Fi, takich jak telewizory, odtwarzacze Blu-ray, konsole do gier czy dekodery telewizji cyfrowej.

TL-WA860RE oferuje również przydatną funkcję zapamiętywania profili, dzięki której możliwe jest bezproblemowe korzystanie ze urządzenia w różnych lokalizacjach, np. w domu i biurze. Ponadto, na obudowie wzmacniacza umieszczono specjalne diody LED, obrazujące siłę sygnału sieci bezprzewodowej. Rozwiązanie takie pomaga w określeniu optymalnej lokalizacji umożliwiającej maksymalne rozszerzenie sieci Wi-Fi.

dya5j46

*Cena: 170 zł. *

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


dya5j46

dya5j46
dya5j46