Wyraźnie wzrosła sprzedaż szybszych opcji "neostrady tp"

Wyraźnie wzrosła sprzedaż szybszych opcji "neostrady tp"

23.04.2010 14:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowa promocja neostrady tp sprawiła, że w pierwszym tygodniu jej trwania, sprzedaż szybszych opcji wzrosła o 50% i stanowi teraz kilkanaście procent wszystkich sprzedawanych - poinformował Maciej Witucki, prezes Telekomunikacji Polskiej

Nowa promocja _ neostrady tp _ sprawiła, że w pierwszym tygodniu jej trwania, sprzedaż szybszych opcji wzrosła o 50. i stanowi teraz kilkanaście procent wszystkich sprzedawanych - poinformował Maciej Witucki, prezes Telekomunikacji Polskiej.

Szerzej o nowych promocjach _ neostrady tp _ pisaliśmy w tej wiadomości.

Witucki komentując kolejny z rzędu kwartał, w którym TP traciła klientów _ neostrady tp _ powiedział, że odchodzą głównie klienci opcji 1-2 Mb/s, których cena u konkurentów jest atrakcyjniejsza. Obiecał jednak, że po zmianie decyzji UKE dotyczącej sposobu ustalania cen BSA (odejście od _ retail minus _ oraz przejście na stałe ceny i _ margin squezze _), TP obniży ceny niższych opcji. Taka decyzja UKE spodziewana jest jeszcze przed wakacjami, jednak ze względu na to, że lato jest okresem martwym jeżeli chodzi o sprzedaż, nowych promocji należy oczekiwać po 15. sierpnia.

Z drugiej strony Witucki dodał, że zauważalny jest powrót do TP klientów korzystających z usług konkurencji w oparciu o BSA i WLR.

_ Znacząco pomagają nam awarie i problemy z infoliniami naszych konkurentów _ - powiedział prezes TP.

Witucki zwrócił także uwagę na fakt kradzieży baz danych TP i dzwonienie do użytkowników _ neostrady tp _, którym kończy się umowa. Jego zdaniem czynią to nieuczciwi handlowcy, bo nie podejrzewa o to spółek giełdowych. TP ma kilkadziesiąt udowodnionych przypadków, którymi zajmuje się już prokuratura.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (79)