Wyraź siebie z Windows Live

Wyraź siebie z Windows Live
Źródło zdjęć: © Microsoft

07.11.2007 15:50, aktual.: 07.11.2007 16:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Microsoft wprowadza nową gamę produktów internetowych, które
pozwalają użytkownikom z łatwością wzajemnie się komunikować,
wykorzystując komputer lub telefon komórkowy - bezpłatnie i przy
minimalnej liczbie kliknięć

Wychodząc naprzeciw potrzebom swobodnej komunikacji internetowej, wymiany informacji oraz urozmaicenia rzeczywistości online, Microsoft wprowadza nową gamę produktów internetowych, które pozwalają użytkownikom z łatwością wzajemnie się komunikować, wykorzystując komputer lub telefon komórkowy - bezpłatnie i przy minimalnej liczbie kliknięć.

Jak wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie firmy Microsoft przez US Harris Interactive, Internet jest obecnie wykorzystywany chętniej i częściej niż kiedykolwiek dotąd. Okazuje się jednak, że użytkownicy coraz gorzej radzą sobie z zarządzaniem licznymi kontami e-mail, witrynami fotograficznymi, narzędziami blogerskimi oraz serwisami społecznościowymi, do których należą. Nowa usługa Windows Live oferuje aplikacje i rozwiązania, które ułatwiają komunikację, a jednocześnie integrują usługi internetowe dotychczas wykorzystywane przez użytkownika.

NOWE USŁUGI WINDOWS LIVE

Niech Twoje zdjęcia mówią za Ciebie!
Ożywiaj swoje zdjęcia i udostępniaj je przyjaciołom oraz rodzinie dzięki Windows Live Photo Gallery, kompletnemu rozwiązaniu do wyszukiwania, edytowania, organizowania oraz udostępniania fotografii i plików wideo.

Photo Gallery pozwala nie tylko przechowywać fotografie, ale również się nimi bawić. Dzięki narzędziom do edycji każdy może poczuć się jak profesjonalny fotograf. Korzystając z Windows Live Photo Gallery użytkownik może m.in. łączyć zdjęcia w obrazy panoramiczne, zmieniać ich tło, rozjaśniać, przyciemniać, przycinać oraz usuwać efekt czerwonych oczu. Udostępnianie zdjęć online jest łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki prostej aplikacji, która umożliwia publikowanie zdjęć w serwisach Windows Live Spaces lub FlickR. Zdjęcia można również wydrukować za pośrednictwem niezależnych witryn oferujących usługi druku.

Cała poczta elektroniczna w jednym miejscu!
Windows Live Mail umożliwia łączenie się ze wszystkimi kontami poczty elektronicznej jednocześnie, bez względu na to, czy użytkownik korzysta z Windows Live Hotmail, czy też innych usług e-mail. Instalowany w komputerze klient poczty oferuje możliwość agregowania wszystkich skrzynek pocztowych, łączenia list kontaktów i łatwego dostępu do poczty za pośrednictwem telefonu komórkowego.

* Opowiedz o sobie na Windows Live Spaces!*
Windows Live Spaces to bezpłatny serwis społecznościowy i blogerski, gdzie użytkownicy mogą pisać blogi, publikować fotografie, tworzyć listy, dodawać gadżety i źródła RSS, tworzyć mapy miejsc, do których podróżowali, zamieszczać łącza do osobistych filmów wideo i udostępniać zawartość witryny według własnego uznania.

Baw się z Windows Live Events!
Dzięki Windows Live Events planowanie imprezy stało się znacznie łatwiejsze, a zaangażowanie wszystkich zaproszonych gości w jej przygotowanie – niezwykle proste. Bezpłatna aplikacja Live Events do planowania wydarzeń, wysyłania zaproszeń i budowania społeczności posiada również opcję forum dyskusyjnego i specjalnej strony imprezy, gdzie goście mogą zamieszczać mapy, wskazówki, komentarze, zdjęcia i wideo (przed, w trakcie lub po imprezie). Dzięki wykorzystaniu książki adresowej Windows Live zapraszanie przyjaciół jest bardzo proste. Aplikacja Windows Live Events posiada również opcję śledzenia odpowiedzi, dzięki czemu łatwo możemy sprawdzić, kto z zaproszonych przyjaciół wybiera się na nasze przyjęcie.

Udostępniaj fotografie przez e-mail
Nie każdy chce publikować zdjęcia w Internecie. Jeśli więc nie masz własnej strony Spaces albo wiesz, że Twój Tato na nią nie zajrzy, możesz przesłać mu zdjęcia pocztą e-mail. Co więcej, możesz zrobić to kreatywnie, wybierając wysoką, średnią lub niską rozdzielczość oraz eksperymentując, np.: przekształcając fotografię w owal, strzępiąc krawędzie, rozjaśniając, dodając obramowanie, obracając, zmieniając zdjęcie kolorowe na czarno-białe. Wybór należy do Ciebie.

Wyraź siebie poprzez Windows Live Writer
Windows Live Writer służy do pisania i formatowania blogów w trybie offline,
a następnie umożliwia ich szybkie publikowanie w Windows Live Spaces albo innych serwisach blogerskich.

*Dostęp z każdego miejsca dzięki usłudze Windows Live for Windows Mobile *Teraz można uzyskać dostęp do Windows Live — m.in. do usług Windows Live Hotmail, Windows Live Messenger oraz Windows Live Spaces przez telefon komórkowy - za pomocą przeglądarki albo oprogramowania klienckiego instalowanego w telefonie.

Od dziś cały pakiet oprogramowania Windows Live może być zainstalowany jednocześnie, bez konieczności instalowania każdej usługi z osobna. Użytkownicy, którzy nie potrzebują całego pakietu usług, mogą nadal swobodnie pobrać każdą aplikację oddzielnie.

Zainstaluj Windows Live! »

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)