Trwa ładowanie...

Wynalazek Marka Zuckerberga. Na Facebooku się nie skończyło

Kilka dni temu Mark Zuckerberg opublikował na Facebooku bardzo emocjonalny post. Pokazał, jaki prezent stworzył dla swojej żony. "Bycie matką jest bardzo trudne" - pisze twórca Facebooka.
Share
"Pudełko snu" nie jest też pierwszym wynalazkiem Zuckerberga
"Pudełko snu" nie jest też pierwszym wynalazkiem ZuckerbergaŹródło: Youtube.com
dpq71nn

Mark Zuckerberg stworzył dla swojej żony "pudełko snu". Ma jej pomagać w spokojnym przesypianiu nocy. Jak pisze Mark, jego żona za każdym razem, gdy budzi się w nocy, sprawdza zegarek. Dlaczego? Sprawdza, czy to już czas wstać do dzieci.

Pudełko zacznie emitować delikatne światło, kiedy nadejdzie odpowiednia godzina. Jeśli żona Zuckerberga obudzi się w nocy i zobaczy, że pudełko nie świeci, to może spać spokojnie. Światło ma być na tyle słabe, że nie wybudzi jej ze snu. Wtedy być może Mark wstanie i pójdzie do dzieci, nie budząc żony. Taka ciekawa alternatywa dla budzika.

Zuckerberg jest inżynierem. Jak właściwie sam pisze: "jestem inżynierem, więc zbudowanie urządzenia, które pomoże mojej partnerce lepiej spać jest jednym z najlepszych sposobów wyrażenia mojej miłości".

dpq71nn

Zobacz też: Tak wygląda centrum danych Facebooka

Jak mówi Zuckerberg, jego "pudełko snu" sprawdza się bardzo dobrze. Jego znajomi chwalą wynalazek i twierdzą, że też chcieli by mieć takie urządzenie. Jego zdaniem to świetny pomysł na biznes i zachęca, aby przedsiębiorcy spróbowali swoich sił w sprzedaży takich produktów.

Zobacz też: Facebook przeznacza miliony na ochronę Marka Zuckerberga

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dpq71nn

Podziel się opinią

Share
dpq71nn
dpq71nn
Więcej tematów