Wybuchł mu Galaxy S4, Nokia chce go ratować

Strona głównaWybuchł mu Galaxy S4, Nokia chce go ratować
11.12.2013 14:44
Wybuchł mu Galaxy S4, Nokia chce go ratować
Źródło zdjęć: © chip.pl

Richard Wygand był do niedawna szczęśliwym użytkownikiem telefonu Samsung Galaxy S4. Do czasu, kiedy podczas ładowania jego telefon dokonał mało efektownego, za to skutecznego samozapłonu.

Wygand o całej sprawie postanowił poinformować media społecznościowe, udostępniając zdjęcia swojego uszkodzonego telefonu i nagranie wideo. Skontaktował się też z firmą Samsung w celu wymiany urządzenia.

Kanadyjski oddział Samsunga zgodził się na wymianę telefonu. Jednak pod warunkiem, że Wygand usunie z sieci swój film, w którym pokazuje swojego uszkodzonego S4. O sprawie pisaliśmy tutaj. Wygand nie zgodził się, a ponadto uaktywnił się w serwisach społecznościowych, na których zaczął przestrzegać przed zakupem produktów firmy Samsung. Jeden z takich wpisów w serwisie Twitter dostrzegł pracownik Nokii...

Miły gest ze strony Nokii, ale nie ma się czemu dziwić - media podchwyciły historię błyskawicznie, dzięki czemu wokół fińskiego producenta powstał pozytywny szum medialny. Ciekawe co teraz zrobi Samsung?

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Menu Start powróci w Windows 8.2"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)