Wpadka Microsoftu: nadchodzi Windows 9

Wpadka Microsoftu: nadchodzi Windows 9

Wpadka Microsoftu: nadchodzi Windows 9
Źródło zdjęć: © Weibo
02.09.2014 11:20, aktualizacja: 02.09.2014 16:21

Wprawdzie Microsoft nie zaprezentował jeszcze Windowsa 9, ale chiński oddział firmy wyszedł przed szereg, pisząc na stronie Weibo, że „niebawem nadejdzie najnowsza wersja systemu Microsoftu, Windows 9” i pytając użytkowników, czy uważają, że Menu Start na dole lewej strony powróci.

*Wprawdzie Microsoft nie zaprezentował jeszcze Windowsa 9, ale chiński oddział firmy wyszedł przed szereg, pisząc na stronie Sina Weibo, że „niebawem nadejdzie najnowsza wersja systemu Microsoftu, Windows 9” i pytając użytkowników, czy uważają, że Menu Start na dole lewej strony powróci. *

Postowi towarzyszyło nowe logo, które zostało jednak szybko usunięte wraz z tekstem, ale czujne oczy internautów tego nie przegapiły. Wszystko to trąciło oczywiście wpadką, co nie zmienia faktu, że premiera nowego Windowsa z pewnością nadchodzi wielkimi krokami.

Wiadomo już, że Microsoft zamierza pokazać światu nowy system 3. września, a demonstracyjna wersja deweloperska będzie dystrybuowana wśród firm i deweloperów na przełomie września i października. Będzie dość uboga, ale kolejne odsłony mają ponoć zawierać asystenta głosowego Cortanę, wraz z zestawem nowych funkcji nad którymi pracuje Microsoft, a które mają zostać udostępnione wiosną przyszłego roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)