Wpadka Microsoftu: nadchodzi Windows 9

Wpadka Microsoftu: nadchodzi Windows 9
Źródło zdjęć: © Weibo

02.09.2014 11:20, aktual.: 02.09.2014 16:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wprawdzie Microsoft nie zaprezentował jeszcze Windowsa 9, ale chiński oddział firmy wyszedł przed szereg, pisząc na stronie Weibo, że „niebawem nadejdzie najnowsza wersja systemu Microsoftu, Windows 9” i pytając użytkowników, czy uważają, że Menu Start na dole lewej strony powróci.

*Wprawdzie Microsoft nie zaprezentował jeszcze Windowsa 9, ale chiński oddział firmy wyszedł przed szereg, pisząc na stronie Sina Weibo, że „niebawem nadejdzie najnowsza wersja systemu Microsoftu, Windows 9” i pytając użytkowników, czy uważają, że Menu Start na dole lewej strony powróci. *

Postowi towarzyszyło nowe logo, które zostało jednak szybko usunięte wraz z tekstem, ale czujne oczy internautów tego nie przegapiły. Wszystko to trąciło oczywiście wpadką, co nie zmienia faktu, że premiera nowego Windowsa z pewnością nadchodzi wielkimi krokami.

Wiadomo już, że Microsoft zamierza pokazać światu nowy system 3. września, a demonstracyjna wersja deweloperska będzie dystrybuowana wśród firm i deweloperów na przełomie września i października. Będzie dość uboga, ale kolejne odsłony mają ponoć zawierać asystenta głosowego Cortanę, wraz z zestawem nowych funkcji nad którymi pracuje Microsoft, a które mają zostać udostępnione wiosną przyszłego roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)