Trwa ładowanie...
d2sf696
Gadżety

Wkurzone pendrive'y

W lutym na polskim rynku pojawią się nowe pendrive’y marki Emtec. Nowa linia przenośnych pamięci nosi nazwę „Angry Birds”
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wkurzone pendrive'y
(Materiały prasowe)
d2sf696

W skład rozwścieczonych ptaków wchodzą: „Red Bird”. (Czerwony Ptak) vel Oryginalny pocisk mający nadwątlić obronę świni. „King Pig”, tak - to sama świnka, która to z kolei jest obiektem do zlikwidowania (przez Czerwonego Ptaka). Kolejna postać to „Żółty Ptaszek” (Yellow Bird), który upodobał sobie niszczenie drewnianych klocków z ogromną prędkością i precyzją. Wreszcie „White Bird”, niewinnie wyglądający kurczaczek ale uwaga – ta kura wysiaduje bombowe jajka…

Poza osobliwymi atutami, flashe charakteryzują się małymi rozmiarami. Ich wysokość nie przekracza 4 cm. Wykonane są z miękkiej gumy co sprawie, że są odporne na upadek lub kontakt z twardymi przedmiotami. U góry każdego pendrive’a użytkownik znajdzie wygodną zawieszkę. Mocując go do kluczy jak brelok masz gwarancję, że nie rozstaniesz się z nim na krok. Wszystkie pamięci mają pojemność 4 GB, a prędkość odczytu sięga 1. MB/s.

ZOBACZ: Pamięci przenośne w najlepszych cenach! Ciekawe modele!

Produkty objęte są 5 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez producenta Emtec, wynosi 59,69 zł.

Cechy urządzenia:
- Pojemność: 4GB, USB 2.0
- Prędkość odczytu do 15MB/s; zapis do 5MB/s
- Kompatybilny z: Windows 7 –. Vista – XP – 2000 - 98Se*, Mac 8.6 - OS 9 - OS X, Linux

Dołącz do nas na Facebooku

d2sf696

Podziel się opinią

Share
d2sf696
d2sf696
Więcej tematów