Trwa ładowanie...
dvjaqhe

Wkrótce premiera 2 sezonu "Altered Carbon". Uczta sci-fi na motywach powieści Richarda Morgana

Netflix szykuje wielką ucztę dla fanów fantastyki naukowej. Wielu entuzjastów tego gatunku czeka na premierę kolejnego sezonu serialu "Altered Carbon" na podstawie prozy Richarda Morgana. Dostaniemy go szybciej, niż się spodziewaliśmy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Netflix ujawnił datę premiery drugiego sezonu "Altered Carbon"
Netflix ujawnił datę premiery drugiego sezonu "Altered Carbon" (Altered Carbon @ Twitter)
dvjaqhe

Na razie nie wiemy jeszcze jak będzie wyglądać fabuła w drugim sezonie serialu, który jest luźną adaptacją powieści "Modyfikowany węgiel". Chociaż Netflix pochwalił się dziś datą premiery, a wcześniej częścią obsady.

Altered Carbon z nową obsadą

Główny bohater w nowej powłoce to teraz rola Anthonyego Mackiea. Pozostałe postaci to zasługa takich aktorów jak chociażby: Simone Misick, Dina Shihabi, Torben Liebrecht, James Saito, Renee Elise Goldsberry i Chris Conner. Jak widać obsada to ogrom zmian w stosunku do pierwszej serii.

dvjaqhe

Niestety nie mamy jeszcze żadnych materiałów poza prezentacją obsady i ujawniającym datę premiery. Oba klipy nie zawierają ujęć z serialu, więc ciągle mamy więcej niewiadomych niż odkrytych kart. Nie mniej wszystko będzie z pewnością mocniej promowane bliżej premiery drugiego sezonu "Altered Carbon" i wtedy powinniśmy dostać wyczekiwane przez fanów przebitki z serialu. Premiera "Altered Carbon" sezon drugi ma nastąpić już 27 lutego, więc za nieco ponad miesiąc.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


dvjaqhe

dvjaqhe
dvjaqhe