Winyle w Biedronce. Będzie też można kupić tani gramofon

Muzyczne święta? Jeszcze w listopadzie w Biedronce znajdziemy tani gramofon. Oprócz tego kupić będzie można płyty winylowe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fani muzyki w Biedronce znajdą coś dla siebie
Fani muzyki w Biedronce znajdą coś dla siebie (Wikimedia Commons CC BY-SA)

Od poniedziałku 13 listopada w Biedronce pojawiły się nowe urządzenia marki Hykker. To jednak dopiero początek świątecznych promocji na tanią elektronikę. Od 27 listopada ponownie w ofercie sklepu znajdzie się tani gramofon.

Będzie to gramofon-walizka. Sprzęt oferuje trzy prędkości odtwarzania: 33, 45, 78 obr./min (RPM). Ma wbudowane głośniki (2x3 W), gniazdo na kartę SD, gniazdo USB i funkcję zgrywania muzyki z płyt winylowych na pamięć zewnętrzną.

Materiały prasowe
Podziel się

Za gramofon marki Hykker w Biedronce zapłacimy 159 zł. Oferta obowiązywać będzie od 27 listopada do 10 grudnia.

Zgodnie z panującą w Polsce modą na winyle, obok gramofonu w Biedronce pojawią się również płyty winylowe. Na razie pełna oferta nie jest znana. Z obrazka na stronie wynika, że kupić będzie można czarne krążki takich artystów i zespołów jak Elvis Presley czy O.N.A.

Jeżeli ktoś woli odtwarzać muzykę za pomocą nowocześniejszych rozwiązań, to w sklepach sieci Biedronka znajdziemy też bezprzewodowy głośnik Bluetooth. Sprzęt może grać nawet do 5 godzin, a zapłacimy za niego 49,99 zł.

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.