Wielki powrót Secret Service. Czy ten sukces można powtórzyć?

Wielki powrót Secret Service. Czy ten sukces można powtórzyć?

Wielki powrót Secret Service. Czy ten sukces można powtórzyć?
Źródło zdjęć: © chip.pl
27.06.2014 10:35

Największe polskie magazyny o grach - CD Action i PSX Extreme zyskają już niebawem silnego konkurenta. Reaktywowany Secret Service to jak miód na rany graczy spragnionych felietonów okraszonych nutą nostalgii.

Czyste szaleństwo! Najpierw reaktywacja "Magii i Miecza" przyciąga fanów gier RPG, którzy wspierają czasopismo niemal 100 tys. zł, a teraz wielki powrót legendarnego magazynu o grach. Secret Service jako pierwszy relacjonował wydarzenia z zagranicznych targów i jako pierwszy wpadł na pomysł dołączania płyty CD do papierowego magazynu. Ostatni, 95 numer, ukazał się w grudniu 2001 roku.

Na fanpage'u SS i blogu CDP.pl ogłoszono reaktywację pisma. „Wracamy bo musimy, bo wiemy, że wielu od lat na nas czeka! Są z nami Piotr Mańkowski, czyli Micz - nowy Redaktor Naczelny, Waldemar Nowak, czyli Pegaz Ass - Dyrektor Artystyczny...” Do zespołu dołączył także Robert Łapiński stojący za organizacją Pixel Heaven.

Choć nie znane są jeszcze bliższe szczegóły dotyczące daty pierwszego wydania, ceny jak i pozostałego składu redakcji (mowa jest o "starych dinozaurach" i "młodych wilczkach") możemy spodziewać się interesujących materiałów:

"Oprócz recenzji nowych zaskakujących gier i technologicznych cudów, znajdzie się też dużo publicystyki, wywiady z legendarnymi twórcami gier, materiały retro, tematy okołogrowe, no i felietony pióra branżowych maestrów. Sporo growej nostalgii, sporo tajemnic ze świata gier oraz popkulturowych tematów, które o gry zahaczają. Plus świetne rysunki, świeży layout i szczypta importowanego z przeszłości humoru".

Trzymamy kciuki za udaną reaktywację w czasach, gdy papierowe magazyny po cichu schodzą już ze sceny.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Oto nowy Android L!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (51)