Trwa ładowanie...
holderName
Artykuł sponsorowany
Internet

Wielka Wyprzedaż w Media Expert!

Początek roku to nie tylko czas egzekwowania postanowień, ale również polowania na okazje! Noworoczne wyprzedaże to naprawdę świetny okres na zakupy. Media Expert przygotowało w styczniu prawdziwą ucztę dla łowców okazji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wielka wyprzedaż w Media Expert
Wielka wyprzedaż w Media Expert (Media Expert)
holderName

W wyprzedaży ujęto aż 10 kategorii, a wśród nich znajdziemy: telewizory i RTV, smartfony i GPS, laptopy i komputery, aparaty i kamery, AGD oraz higiena i uroda.

2 stycznia rozpoczął się I tydzień wyprzedaży i nie brakuje hitów w tym zestawieniu. Jednym z nich jest 50-calowy telewizor 4K Philipsa w technologii SMART TV. Telewizor można kupić za jedyne 1999,00 zł. Jeśli myślisz o zmianie diety w nowym roku, to warto będzie zmienić coś więcej w swojej kuchni, aby przyjemniej przygotowało Ci się posiłki. Lodówka BEKO w technologii No Frost oraz wieloma najnowszymi rozwiązaniami, której cena wynosi teraz 1799 zł, długo przechowa wszystkie niezbędne Ci składniki. Sprawdź też oszczędną zmywarkę Hotpoint, mieszczącą aż do 14 kompletów naczyń – jej promocyjna cena wynosi jedynie 1299 zł. Nie mogło zabraknąć również piekarnika. Na uwagę zasługuje urządzenie do zabudowy Amica z funkcją szybkiego nagrzewania w cenie 1299 zł. Zalet zakupu nie brakuje: oszczędność pieniędzy, czasu i czysta przyjemność z gotowania.

To również dobry czas na zakup laptopów! Notebook gamingowy Dell Inspiron 15 został przeceniony aż o 500 zł! Dysk SSD i 8 GB pamięci RAM sprawią, że gry będą działały płynniej, niż kiedykolwiek. Jeśli szukasz laptopa do pracy, będziesz równie zadowolony.

Produkty w kolejnych etapach wyprzedaży mogą się zmienić. Drugi tydzień wyprzedaży będzie trwał od 11 do 17 stycznia. Finał zaś przypada na dni 18-24.01.2018r. Promocje obowiązują w elektromarketach sieci Media Expert oraz na mediaexpert.pl.

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów