Internet
08-07-2009 (10:25)

Wiedzmin: Versus - przeglądarkowa wersja kultowej gry Wiedźmin!

Wiedźmin: Versus to gra przeglądarkowa MMO nowej generacji, umożliwiająca rozgrywanie pojedynków między bohaterami znanymi z książek Andrzeja Sapkowskiego oraz bestsellerowej gry komputerowej Wiedźmin. Każdy gracz może wcielić się w postać bezwzględnego, pozbawionego uczuć wiedźmina, potężnej czarodziejki albo trenera okrutnej przerazy. Walki można toczyć online lub też wysyłając zaproszenia za pośrednictwem maila.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiedzmin: Versus - przeglądarkowa wersja kultowej gry Wiedźmin!

Gra korzysta z innowacyjnej platformy tribeware oraz technologii flash. Niezwykłe animacje walki wykonali, przy pomocy techniki motion capture, twórcy Wiedźmina na PC. Czyni to z Wiedźmina: Versus jedną z najlepiej prezentujących się gier przeglądarkowych na świecie.

Wiedźmin: Versus okazał się olbrzymim hitem wśród fanów gier komputerowych na całym świecie (gra pozwala bowiem toczyć pojedynki on linie graczom z różnych krajów). Statystyki są imponujące:

• Ponad 3 miliony rozegranych pojedynków
• Ponad 600 tysięcy użytkowników
•. 666 broni i artefaktów dostępnych dla bohaterów

(fot. WP)
Podziel się

„Cieszymy się, że możemy zaproponować użytkownikom Wirtualnej Polski właśnie tą grę. Jesteśmy przekonani, że spotka się ona z masowym zainteresowaniem i będzie cieszyła wielką popularnością wśród naszych graczy”. - mówi Dominik Lachowicz kierownik w pionie marketingu i sprzedaży w Wirtualnej Polsce.

Zapraszamy do gry: http://wiedzmin-versus.wp.pl

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.