Wideo na Twitterze i w Vine - 140 znaków. Partnery dodadzą nawet 10-minutowe klipy

Strona głównaWideo na Twitterze i w Vine - 140 znaków. Partnery dodadzą nawet 10-minutowe klipy
24.06.2016 07:43
Wideo na Twitterze i w Vine - 140 znaków. Partnery dodadzą nawet 10-minutowe klipy
Źródło zdjęć: © Andreas Eldh / Flickr / CC

Twitter chce być bardziej ?multimedialny? i właśnie dlatego zmienił limit na długość umieszczanych tam filmów wideo. Zamiast 30 sekund, teraz mogą trwać aż 140 sekund.

Według Twittera, liczba tweetów zawierających klipy wideo zwiększyła się w bieżącym roku o połowę. Dlatego gigant reaguje podażą na popyt i znosi dotychczasowy 30-sekundowy limit na treści wideo umieszczając w zamian nowy, 140-sekundowy. Oprócz tego partnerzy Twittera będą mogli umieszczać nawet 10-minutowe klipy.

Ten sam limit będzie obowiązywał teraz na należącej do Twittera usłudze Vine. Tam do tej pory można było umieszczać siedmiosekundowe klipy. Teraz, tak jak na Twitterze, będą one mogły mieść długość 140 sekund.

Niedawno informowaliśmy, że Twitter przygotował ciekawą, ważną i wyczekiwaną przez wielu użytkowników zmianę. Przestaje wliczać linki i zdjęcia do wynoszącego 14. znaków limitu długości tweeta.

BBC przypominało, że w styczniu założyciel serwisu, Jack Dorsey, zapowiedział, że firma rozważy, w jaki sposób umożliwić użytkownikom pisanie dłuższych postów.

słk

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Mark Zuckerberg też zakleja kamerę w swoim laptopie

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)