ycipk-2mdxtd

Watchmen - HBO pokazuje nowy zwiastun. Kiedy premiera?

Watchmen, nowy serial HBO zagości na ekranach i platformie HBO Go jesienią tego roku. W obsadzie zobaczymy m.in. Reginę King, Jeremy'ego Ironsa i Dona Johnsona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Watchmen
Watchmen (Instagram.com)
ycipk-2mdxtd

Watchmen - serial HBO

Watchmen, serial produkcji HBO ma łączyć w sobie to, co najlepsze z oryginału z dużą ilością nowości. Tak w każdym razie zapewnia nas twórca scenariusza i producent - Damon Lindelof. Serial HBO wyprodukowany został przez White Rabbit we współpracy z Warner Bros. Television.

ycipk-2mdxtd

Historia dzieje się w alterntywnym świecie, w którym superbohaterowie są wyjęci spod prawa. Ma być raczej duchowym spadkobiercą komiksu niż jego ekranizacją, stawiając nowe, aktualne pytania przed widzami. Premiera serialu została ustalona na jesień 2019 roku.

Zobacz także: Spora obniżka ceny HBO GO w Polsce. Nowa oferta już dostępna

Watchmen - komiks DC Comics

Watchmen, czyli Strażnicy to komiks autorstwa Alana Moore’a i Dave’a Gibbonsa, który zadebiutował w 1986 roku i ukazywał się w ramach tygodnika wydawanego przez DC Comics (Batman, Superman, Liga Sprawiedliwych i inni). Pierwotnie ukazało się 12 zeszytów, które potem zebranow w jedno opracowanie. Wydarzenia z komiksu opowiadały historię emerytowanych superbohaterów, który jednoczą się, gdy jeden z grupy zostaje zamordowany. Komiks zdobył kilka nagród, w tym m.in. Nagrodą za najlepszy komiks na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu w Angoulême w 1989 roku.

ycipk-2mdxtd
ycipk-2mdxtd
ycipk-2mdxtd
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2mdxtd