W tym automacie kupisz… polubienia i obserwujących w mediach społecznościowych

Niektórzy w automacie kupują przekąski i napoje, inni znajomych w mediach społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W tym automacie kupisz… polubienia i obserwujących w mediach społecznościowych
(twitter.com/Alexey__Kovalev)

Automat do kupowania obserwujących i polubień stoi w Moskwie. Korzystać mogą z niego użytkownicy Instagrama i rosyjskiego odpowiednika Facebooka, VK.com. Ile trzeba zapłacić? Niedużo.

50 rubli, czyli ok. 3,30 zł, kosztuje sto polubień pod wybraną fotką. Trochę ponad 6,50 zł trzeba wydać na 100 obserwujących.

W Polsce podobnych automatów (jeszcze) nie ma, ale również są sposoby, by poczuć się internetowym celebrytą. Na Allegro znajdziemy oferty z polubieniami. “Polubienia są realne i nigdy nie znikają (...) Czas na dodanie lików to zazwyczaj kilka minut”.

Po transakcji wystarczy w wiadomości do sprzedającego wysłać link ze zdjęciem i za kilka minut zgarnąć można 200 polubień. Całość kosztuje zaledwie złotówkę! 1,49 zł zapłacić trzeba z kolei za 100 obserwujących. Jak widać, ceny dużo niższe niż w Rosji.

Zainteresowanie wbrew pozorom jest spore. Najpopularniejsze oferty już mają ponad 130 kupujących. Kolejni sprzedawcy dorobili się około 50. Ale ich aukcje cały czas są dostępne, więc liczba chętnych ciągle rośnie.

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.