Trwa ładowanie...
dvz2waz

W Media Expert teraz płacisz 50 proc., resztę za pół roku

Nie musisz już mieć całej gotówki, aby kupić bliskim wymarzony prezent.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe oferta Media Expert dla każdego, kto nie lubi płacić od razu za całość.
Nowe oferta Media Expert dla każdego, kto nie lubi płacić od razu za całość. (Materiały prasowe)
dvz2waz

W Media Expert trwa akcja "Teraz 50 proc., reszta za pół roku”! To naprawdę świetne rozwiązanie na przedświąteczny szał zakupów. Tym bardziej, że rzeczywista stopa oprocentowania wynosi 0 proc. Przyjrzyjmy się promocji z bliska. Jest w czym przebierać - w ofercie znajdują się produktów: telewizory, konsole, smartfony, laptopy i sprzęt AGD.

Jak skorzystać? Wystarczą trzy proste kroki:

1 - Wybierz interesujące Cię produkty na mediaexpert.pl lub w sklepie stacjonarnym sieci Media Expert. Minimalna kwota kredytu w przypadku zakupu na stronie internetowej www.mediaexpert.pl wynosi 100 zł odpowiednio dla banku Santander Consumer Bank i 100 zł dla banku Credit Agricole. Minimalna kwota kredytu w przypadku zakupu w sklepie stacjonarnym wynosi 100 zł.

dvz2waz

2 - Wypełnij wniosek o udzielenie kredytu. Ostateczna decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Bank.

3 - W przypadku pozytywnej decyzji banku zapłać 50% ceny zakupów u kuriera lub w sklepie stacjonarnym Media Expert, a resztę w kredycie za pół roku.

Klient nie będzie mógł skorzystać z promocji ratalnej opisanej powyżej w przypadku realizacji zamówień złożonych w sklepie internetowym z wybranym sposobem dostawy - odbiór osobisty i sposobem zapłaty - raty w sklepie stacjonarnym, gdy odbiór towaru nastąpi po 06.01.2018 r.

Naprawdę jest w czym wybierać. Każdy znajdzie coś dla siebie lub swoich bliskich. Wiele produktów można kupić aktualnie w cenach promocyjnych, co jeszcze bardziej zachęca do zakupów. Bez obciążania świątecznego budżetu możesz kupić nowy telewizor, kino domowe, laptopa, smartfon i sprzęt AGD zarówno mały, jak i duży oraz do zabudowy.

Pełny regulamin promocji znajdziesz tutaj.

dvz2waz

Podziel się opinią

Share

dvz2waz

dvz2waz
Więcej tematów