W Media Expert teraz płacisz 50 proc., resztę za pół roku

W Media Expert teraz płacisz 50 proc., resztę za pół roku
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

14.12.2017 09:30, aktual.: 14.12.2017 12:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie musisz już mieć całej gotówki, aby kupić bliskim wymarzony prezent.

W Media Expert trwa akcja "Teraz 50 proc., reszta za pół roku”! To naprawdę świetne rozwiązanie na przedświąteczny szał zakupów. Tym bardziej, że rzeczywista stopa oprocentowania wynosi 0 proc. Przyjrzyjmy się promocji z bliska. Jest w czym przebierać - w ofercie znajdują się produktów: telewizory, konsole, smartfony, laptopy i sprzęt AGD.

Jak skorzystać? Wystarczą trzy proste kroki:

1 - Wybierz interesujące Cię produkty na mediaexpert.pl lub w sklepie stacjonarnym sieci Media Expert. Minimalna kwota kredytu w przypadku zakupu na stronie internetowej www.mediaexpert.pl wynosi 100 zł odpowiednio dla banku Santander Consumer Bank i 100 zł dla banku Credit Agricole. Minimalna kwota kredytu w przypadku zakupu w sklepie stacjonarnym wynosi 100 zł.

2 - Wypełnij wniosek o udzielenie kredytu. Ostateczna decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Bank.

3 - W przypadku pozytywnej decyzji banku zapłać 50% ceny zakupów u kuriera lub w sklepie stacjonarnym Media Expert, a resztę w kredycie za pół roku.

Klient nie będzie mógł skorzystać z promocji ratalnej opisanej powyżej w przypadku realizacji zamówień złożonych w sklepie internetowym z wybranym sposobem dostawy - odbiór osobisty i sposobem zapłaty - raty w sklepie stacjonarnym, gdy odbiór towaru nastąpi po 06.01.2018 r.

Naprawdę jest w czym wybierać. Każdy znajdzie coś dla siebie lub swoich bliskich. Wiele produktów można kupić aktualnie w cenach promocyjnych, co jeszcze bardziej zachęca do zakupów. Bez obciążania świątecznego budżetu możesz kupić nowy telewizor, kino domowe, laptopa, smartfon i sprzęt AGD zarówno mały, jak i duży oraz do zabudowy.

Pełny regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)