Trwa ładowanie...
d120soa
d120soa
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

W autobusach i tramwajach będzie bezpłatny internet

Miejski Zakład Komunikacji (MZK) w Gorzowie Wielkopolskim pod
koniec tego miesiąca umożliwi pasażerom we wszystkich swoich autobusach i tramwajach bezpłatne
korzystanie z bezprzewodowego internetu, dzięki wykorzystaniu technologii Wi-Fi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d120soa
(fot. Fotolia)

Rzecznik MZK Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp. Marcin Pejski powiedział PAP, że oferując pasażerom dostęp do internetu MZK, chce podwyższyć standard usług.

Gorzowska spółka komunikacyjna zrealizuje projekt dzięki umowie z zielonogórską firmą, która w zamian za zamontowanie modułów Wi-Fi będzie mogła w 4. pojazdach komunikacji miejskiej umieścić reklamowe ekrany LCD. Według wstępnych założeń całość systemu składającego się 40 ekranów LCD oraz modemów internetowych ma zostać uruchomiona we wszystkich pojazdach do końca marca br.

Udostępnienie bezpłatnego internetu pasażerom Miejskiego Zakładu Komunikacji to efekt realizacji przyjętego przez zarząd spółki programu działań promocyjnych na rok 2014.

Sprawdź, gdzie kupisz smartfona swoich marzeń najtaniej bez umowy!

d120soa

Podziel się opinią

Share

d120soa

d120soa
Więcej tematów