Trwa ładowanie...
d2hhqdt
Informacja prasowa

Virgin Mobile zwiększa w #BEZLIMITU 2 GB do 4 GB na stałe i kończy czasową "Dokładkę"

Wirtualny operator zdecydował się na zwiększenie ilości transferu danych w swoim flagowym pakiecie #BEZLIMITU (za 29 zł). Od 24 lutego 2016 r., w ramach tej oferty, będzie przysługiwać 4 GB internetu zamiast pierwotnych 2 GB - już na stałe i wszystkim klientom: nowym, obecnym i przenoszącym numer. Tego samego dnia Virgin Mobile zakończy prawie 9-miesięczną promocję „Dokładka” dot. tego samego pakietu.
Share
Virgin Mobile zwiększa w #BEZLIMITU 2 GB do 4 GB na stałe i kończy czasową "Dokładkę"
Źródło: Materiały prasowe
d2hhqdt

Czasowa promocja o nazwie „_ Dokładka _“. dotyczyła zwiększenia liczby gigabajtów z dwóch na pięć, w pakiecie #BEZLIMITU za 29 zł. Promocja trwała od 1 czerwca 2015 roku i początkowo miała obowiązywać jedynie do końca wakacji, czyli 31 sierpnia. Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie flagowym pakietem Virgin Mobile, operator postanowił przedłużyć promocję.

Z dniem 24 lutego 2016 roku firma doda 2GB do oferty #BEZLIMITU już na stałe, a jednocześnie zakończy promocję. Po zmianie wszystkim klientom, i to na zawsze, będą przysługiwać: 4 GB internetu i nielimitowane minuty oraz SMS-y do wszystkich. Operator, chcąc być fair w stosunku do swoich klientów, poinformował ich o tych zmianach już miesiąc wcześniej. Informacja ta została wysłana drogą mailową oraz zamieszczona na stronie internetowej Virgin Mobile Polska: virginmobile.pl/oferta/bezlimitu

d2hhqdt

Podziel się opinią

Share
d2hhqdt
d2hhqdt
Więcej tematów