Trwa ładowanie...
dhm5k2i

Vectra wprowadza do oferty łącze 160 Mb/s

Od października Vectra startuje z nową ofertą. Wśród paczek można znaleźć m.in. internet o prędkości 160 Mb/s i nowe kanały telewizyjne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Vectra wprowadza do oferty łącze 160 Mb/s
(Vectra)
dhm5k2i

Jesienna oferta Vectry to nowe programy telewizyjne, dające łącznie 173 pozycji, w tym 36 w wersji HD. To łącze Flashnet 160 Mb/s z usługą _ Bezpieczny Internet Vectra _ i routerem Wi-Fi, pozwalającym na podłączenie w domowej sieci nieograniczonej liczby urządzeń. To TV Online (25 programów) oraz inne usługi, m.in. HBO GO czy serwis muzyczny MOOD.

_ Możliwości techniczne Flashnetu, naszego superszybkiego dostępu do internetu, oparte są na nowoczesnej sieci światłowodowej, pracującej na protokole EuroDocis 3.0. Sieć ta obejmuje ponad milion gospodarstw domowych, to jest ponad 70 proc. całości naszych zasobów _ - mówi Tomasz Żurański, prezes Vectry.

Vectra chwali się, że Flashnet 160 Mb/s jest obecnie najszybszą na krajowym rynku propozycją dla indywidualnych odbiorców. Jego cena to 150 zł przy jednej usłudze i umowie na 3 lata. Vectra oferuje 6 pakietów dostępu do internetu tradycyjnego oraz wiele opcji dodatkowych, np. Taryfa Nocna, Wysyłaj Szybciej, konto on-line, Wi-Fi czy stały adres IP.

dhm5k2i

Nowa oferta internetu stacjonarnego:

Od października pojawi się w Vectrze wiele nowych programów, w tym 9 kanałów Grupy Polsat: Polsat HD, Polsat 2. Polsat News, Polsat Sport News, Polsat Sport (SD i HD), Polsat Sport Extra (SD i HD) oraz Polsat Cafe. Po raz pierwszy w programingu Vectry pojawią się kanały dla dzieci w wersji HD: MiniMini+ HD i TeleTOON+ HD. Docelowo większość kanałów będziemy dostępna w HD, dlatego Vectra od początku dodaje je do poszczególnych pakietów, nie tworząc osobnych paczek HD. Obecnie będzie ich w ofercie 36.

Zobacz: Jaką lodówkę kupić?

dhm5k2i

Podziel się opinią

Share
dhm5k2i
dhm5k2i
Więcej tematów