Trwa ładowanie...

Vectra nie działa. Awaria dotyczy całego systemu [Aktualizacja]

Kolejna awaria u operatora - tym razem na brak dostępu do usług skarżą się klienci Vectry. Zgłoszenia docierają z całej Polski.

Share
Vectra nie działa. Awaria dotyczy całego systemu [Aktualizacja]
Źródło: downdetector.pl
d1d4t84

Aktualizacja: Użytkownicy zgłosili, że problem z dostępem do usług minął ok. 13:00

Vectra nie działa, a klienci skarżą się zarówno na brak dostępu do internetu, jak i telewizji. Problem dotyczy całego kraju, chociaż najwięcej zgłoszeń pojawiło się na Mazowszu oraz na południu kraju. Pierwsze awarie zostały zgłoszone ok. godzinny 10:00.

Na razie brak jest informacji, kiedy awaria zostanie usunięta, ale Vectra stosunkowo szybko radzi sobie z takimi problemami, więc klienci mogą liczyć na to, że operator będzie starał się w możliwie najkrótszym czasie przywrócić poprawne działanie usług.

d1d4t84

To niestety nie pierwsza poważna awaria w ciągu ostatnich dni. W sobotę, 1 grudnia pisaliśmy o problemach u wielu dostawców internetu i telewizji. Wtedy również klienci Vectry narzekali na brak dostępu do usług. Z kolei w poniedziałek klienci kilku banków mieli utrudniony dostęp do kont i swoich pieniędzy. Na szczęście każda z tych awarii nie trwałą długo, tak więc i teraz mamy nadzieję, że klienci Vectry nie zostaną pozostawieni dostępu do usług na długo.

Zobacz też: Sieć 5G od Huawei. "Nie pokazujmy palcem jednego dostawcy"

d1d4t84

Podziel się opinią

Share
d1d4t84
d1d4t84
Więcej tematów