V90‑BLU - odbiornik Bluetooth z wbudowanym przetwornikiem C/A

V90-BLU - odbiornik Bluetooth z wbudowanym przetwornikiem C/A
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

08.04.2014 15:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Musical Fidelity wprowadza do swojej oferty kolejne nowe urządzenie. V90-BLU jest zaawansowanym odbiornikiem Bluetooth, zaprojektowanym do przesyłania muzyki ze smartfonów, tabletów oraz komputerów Mac i PC wprost do systemu Hi-Fi. V90-BLU wyposażony jest w przetwornik C/A, który zapewnia wysoką jakość dźwięku i łatwość połączenia.

Odbiornik Bluetooth wyposażony został m.in. we własny przetwornik cyfrowo-analogowy. Po podłączeniu do zestawu audio, V90-BLU przesyła wysokiej jakości dźwięk z wewnętrznego przetwornika C/A i zaawansowanych stopni wyjściowych. Wymagający użytkownicy mogą także skorzystać z wyjścia cyfrowego, pozwalającego podłączyć jeszcze bardziej zaawansowany zewnętrzny przetwornik cyfrowo-analogowy. Urządzenie wyposażono także w trzy komplety gniazd wejście/wyjście: jedno analogowe i dwa cyfrowe –. koncentryczne (Coaxial) i optyczne. Koncentryczne obsługuje sygnały o rozdzielczości aż do 192 kHz, optyczne do 96 kHz.

W analogowym systemie V90-BLU może być podłączony np. pomiędzy źródłem wejściowym i wzmacniaczem. Tryb „bypass”. pozostaje aktywny do momentu wykrycia sygnału Bluetooth, po którym następuje automatyczne przełączenie się na źródło bezprzewodowe. Tryb „bypass” działa jednakowo dla obu wejść cyfrowych – optycznego i koncentrycznego. Sygnał z wejść cyfrowych ma priorytet przed tym pochodzącym z wejścia analogowego, ale pozostaje podrzędny w stosunku do sygnału przesyłanego bezprzewodowo. Dzięki temu V90-BLU gwarantuje szybkie i skuteczne połączenie Bluetooth. Atutem V90-BLU jest także możliwość zapamiętania do 16 ostatnio podłączonych urządzeń.

Cena: 1060 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)