Uważaj na fałszywy program Microsoftu. Znajdziesz go w wyszukiwarce

Oszuści skutecznie wypromowali stronę z podrobionym programem Microsoftu. Działa tak samo, ale będzie trzeba za niego zapłacić. To podstęp.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uważaj na fałszywy program Microsoftu
Uważaj na fałszywy program Microsoftu (Wikimedia Commons CC0)
WP

Microsoft nie wspiera już Windows Movie Maker, zastępując go Windows Story Remix. Ale zapewne nie wszyscy o tym pamiętają. I to chcą wykorzystać przestępcy. W wyszukiwarce Google’a wysoko wypozycjonowali stronę “windows-movie-maker.org”. Wpisując więc “Windows Movie Maker” lub "movie maker", bardzo możliwe, że będzie to jeden z pierwszych wyborów.

welivesecurity.com
Podziel się
WP

Sam program działa normalnie. Jednak po jakimś czasie okazuje się, że to jedynie wersja próbna. I trzeba zapłacić. Zdaniem oszustów, ich cena - 29,99 dol. - to i tak 25 proc. zniżka. Cóż, nieświadome niczego osoby mogą się ucieszyć, że zapłacą mniej.

Tyle że chodzi o zupełnie darmowy program…

Jeżeli więc ściągnęliście Windows Movie Maker z podejrzanej strony, jak najszybciej go skasujcie - i nie płaćcie oszustom! Warto pamiętać, skąd pobieramy aplikacje. Najlepiej robić to z oficjalnych, potwierdzonych źródeł. Chwila lenistwa i kliknięcie w pierwszy lepszy link może słono kosztować.

Polub WP Tech
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP