ycipk-8o4cep
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Uwaga na pożyczki za SMS

Obiecują dłużnikom w beznadziejnej sytuacji nisko oprocentowane pożyczki.Wystarczy wysłać SMS-a za 30,75zł. Pożyczek nie ma, a serwisy sprzedają dane osobowe reklamodawcom - ostrzega "Gazeta Wyborcza".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uwaga na pożyczki za SMS
(sxc.hu)
ycipk-8o4cep

Za stronami internetowymi stoi m.in. osoba z Rybnika prowadząca działalność gospodarczą. Na jej serwerze jest kilka witryn tego typu. Firma zarabia nie tylko na wpływach z SMS-ów. Prowadzi również wysyłkę e-maili reklamowych. Mailing do 10. tys. osób kosztuje w promocji 129 zł.

(fot. sxc.hu)
Podziel się

"Odbiorcy wyrazili zgodę na wykorzystanie ich adresów i numerów telefonów w celach marketingowych, dlatego nikt nie może posądzić państwa o rozsyłanie spamu" - zachwala gazecie osoba z Rybnika. Skąd bierze dane? Właśnie ze stron z pożyczkami. Co na to wszystko główny inspektor ochrony danych osobowych? Rzeczniczka GIODO Małgorzata Kałużyńska-Jasak obiecała przyjrzeć się sprawie - pociesza "Gazeta Wyborcza" w tekście na swoich łamach.

ycipk-8o4cep
Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-8o4cep

ycipk-8o4cep
ycipk-8o4cep