Trwa ładowanie...
d1yi1se

Usługa MyWallet teraz także w Banku BPH

Od 9 kwietnia do grona osób mogących korzystać z usługi MyWallet - mobilnego portfela w telefonie - dołączyli klienci Banku BPH.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Usługa MyWallet teraz także w Banku BPH
(Materiały prasowe)
d1yi1se

Przez pierwszy rok klienci Banku BPH mogą korzystać z usługi MyWallet całkowicie bezpłatnie. Po tym okresie wystarczą minimum 4 transakcje miesięcznie, aby usługa pozostała darmowa. W przeciwnym razie - miesięczna opłata wyniesie 3 zł.

Bank BPH to - po T-Mobile Usługi Bankowe, Alior Bank, mBank, eurobank, Raiffeisen Polbank, Getin Bank i Noble Bank - już ósma marka bankowa uczestnicząca w projekcie.

Smartfonami płacić mogą klienci posiadający jakąkolwiek kartę MasterCard w BPH. Bank oferuje ich w tej chwili dziewięć: pięć do konta oraz cztery kredytowe. Wszystkie można zapisać na karcie SIM w telefonie.

d1yi1se

Usługa MyWallet dostępna jest dla każdego - wystarczy odpowiednia karta SIM od T-Mobile i jeden z telefonów obsługujących płatności zbliżeniowe.

Wraz z rozwojem samej usługi rośnie również zasięg punktów, w których można zapłacić bezgotówkowo. Według najnowszych danych, w Polsce liczba terminali obsługujących płatności bezgotówkowe przekroczyła już 400 000 stawiając nasz rynek w gronie światowych liderów rozwoju płatności bezgotówkowych, w tym zbliżeniowych.

d1yi1se

Podziel się opinią

Share
d1yi1se
d1yi1se
Więcej tematów