Trwa ładowanie...
dubaz23

USA: United Airlines. Ukryta kamera w toalecie samolotu

Na pokładzie samolotu linii United Airlines lecącego z San Diego do Houston, pasażerka pierwszej klasy zauważyła niepokojące urządzenie w toalecie. Jak się okazało, była to ukryta kamera zamieszczona tam przez jednego z podróżnych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
United Airlines: kamerka w toalecie samolotu.
United Airlines: kamerka w toalecie samolotu. (Shutterstock.com, Fot: Greg K__ca)
dubaz23

Do zdarzenia doszło 5 maja, jednak dopiero teraz informacje na jego temat dotarły do mediów. Pasażerka lotu United Airlines 646 z San Diego do Houston poszła do toalety, gdzie zauważyła urządzenie emitujące niebieskie światło.

Kobieta zabrała urządzenie i przekazała je załodze samolotu, która po wylądowaniu oddała przedmiot służbom lotniczym na międzynarodowy lotnisku Houston George Bush.

Sprawca został szybko zidentyfikowany

Według KTRK służby lotniskowe odkryły, że urządzenie służyło do nagrywania. Amerykańskie media podają, że nagrania na kamerce pozwoliły zidentyfikować sprawcę całego zdarzenia. Nie było widać jego twarzy, ale ochrona lotniska dostrzegła biżuterię z wyraźnymi detalami, a także charakterystyczny ubiór.

FBI San Diego przeanalizowało nagrania z lotu, co pozwoliło na identyfikację sprawcy. Był nim mężczyzna z Malezji. W tym tygodniu został aresztowany i odpowie za podglądactwo. Grozi mu grzywna lub kara pozbawienia wolności do roku.

Agenci FBI odzyskali usunięte pliki z urządzenia. Ustalili, że urządzenie było używane również w innym samolocie. Znajdowały się na nim nagrania dwóch innych kobiet.

dubaz23

Podziel się opinią

Share

dubaz23

dubaz23
Więcej tematów