Trwa ładowanie...
dug5fq4

USA: Mężczyzna zatrzymany na lotnisku. Pracownicy ochrony myśleli, że ma w torbie pistolet

Do niecodziennego wydarzenia doszło na lotnisku Newark Liberty w New Jersey, w USA. Agenci TSA byli pewni, że jeden z pasażerów chce wnieść pistolet na pokład samolotu. Po zatrzymaniu mężczyzny, okazało się, że to rewolwer...do papieru toaletowego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rewolwer był w rzeczywistości uchwytem na papier toaletowy
Rewolwer był w rzeczywistości uchwytem na papier toaletowy (Youtube.com)
dug5fq4

Agenci TSA (Administracja ds. Bezpieczeństwa Transportu) pracujący na terenie międzynarodowego portu lotniczego w New Jersey zatrzymali mężczyznę, który ich zdaniem chciał przemycić rewolwer na pokład samolotu. Służby zareagowały błyskawicznie, gdy torba podręczna pasażera przeszła przez punkt kontrolny.

Okazało się jednak, że to, co do złudzenia przypominało pistolet, było w rzeczywistości uchwytem na papier toaletowy.

- Zgadza się. Ten najbardziej niezwykły rewolwer jaki widziałem w życiu nie został zaprojektowany do obracania kulami - zażartował agent TSA w komunikacie prasowym.

Czytaj także: Samolot awaryjnie lądował. Wszystko przez histerię pasażerki [Wideo]

dug5fq4

Replika pistoletu została zaprojektowana do obracania papierem toaletowym. Agencja nie pozwoliła jednak pasażerowi na to, aby wniósł nietypowe urządzenie na pokład samolotu.

- TSA nie zezwala pasażerom na wnoszenie prawdziwej broni palnej, a także jej repliki przez punkt kontrolny - poinformowano w komunikacie.

Nie wiadomo, dlaczego mężczyzna postanowił podróżować z uchwytem na papier toaletowy. Awangardowy gadżet oddał pracownikom ochrony.

Zobacz także: Rosja. Pasażerka przejęła kontrolę nad lotem rejsowym. Wideo trafiło do sieci

dug5fq4

Podziel się opinią

Share

dug5fq4

dug5fq4
Więcej tematów