UPC promuje podwójną usługę, jedna przez pół roku za darmo

UPC promuje podwójną usługę, jedna przez pół roku za darmo
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

09.09.2014 12:17, aktual.: 09.09.2014 13:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

UPC rusza z promocją, w której klienci mogą otrzymać jedną z usług - telewizję cyfrową lub Internet - przez pół roku za darmo. Promocja trwa do końca października. Nową ofertę wspiera kolejna odsłona kampanii z MEGA rodzinką UPC.

Zasady skorzystania z promocji są proste: klient wybiera co najmniej dwie usługi, w tym pakiet telewizji Select Extra HD i Internet o szybkości 60 Mb/s. Przez pierwsze 6 miesięcy umowy, podpisywanej na 24 miesiące, jedna z tych usług jest za darmo, koszt drugiej to 70 zł. Dodatkowo klient może dokupić Internet o szybkości 120 Mb/s, pakiet telewizyjny Max, nagrywarkę w usłudze telewizyjnej lub pakiet minut. Koszt każdej z nich to 15 zł i doliczany jest on od pierwszego miesiąca.

Po okresie promocji koszt pakietu składającego się z usługi internetu 60 Mb/s i telewizji Select Extra HD wyniesie 119 zł plus cena wybranych przez klienta usług dodatkowych, takich jak Internet o szybkości 120 Mb/s, pakiet telewizyjny Max, nagrywarka lub pakiet minut.

Nowy spot telewizyjny, promujący najnowszą ofertę, już od 30. sierpnia emitowany jest w ogólnopolskich, a także tematycznych stacjach telewizyjnych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)