Uniwersalna słuchawka dla telefonów i smartfonów SoundMAGIC E10s

Uniwersalna słuchawka dla telefonów i smartfonów SoundMAGIC E10s
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

03.07.2014 16:55, aktual.: 04.07.2014 14:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma SoundMAGIC wpadła na pomysł, żeby raz na zawsze zapomnieć o kwestii kompatybilności słuchawek z mikrofonem/pilotem ze smartfonami. Dzięki sprytnemu przełącznikowi, model E10s obsłuży bez problemu każdy telefon, zachowując jednocześnie dobrą jakość dźwięku.

Firma SoundMAGIC wpadła na pomysł, żeby raz na zawsze zapomnieć o kwestii kompatybilności słuchawek z mikrofonem oraz pilotem ze smartfonami. Dzięki sprytnemu przełącznikowi, model E10s obsłuży bez problemu każdy telefon, zachowując jednocześnie dobrą jakość dźwięku.

Na rynek trafił właśnie odpowiednik modelu Soundmagic E10. Model E10S to nic innego jak E10 z dodanym mikrofonem i pilotem dla użytkowników praktycznie wszystkich smartfonów i telefonów dostępnych na rynku. E10S wyposażono w pilota służącego do kończenia oraz odbierania rozmów a także wybierania głosowego.
Produkt przystosowany jest do bezproblemowej współpracy z najnowszymi smartfonami Samsunga, Blackberry, Nokii, HTC, Apple, Sony i Corby. Producent zastosował nowatorskie rozwiązanie z przełącznikiem w okolicach wtyku słuchawkowego, dzięki czemu mamy możliwość przełączenia się w tryb bardziej odpowiadający naszemu modelowi telefonu. W ten sposób unikniemy problemu z kompatybilnością oraz potrzeby zmiany słuchawek przy wymianie telefonu.

Podobnie jak w modelu E10. również w E10s wykorzystano gruby, posrebrzany, skręcany kabel typu plecionka, który charakteryzuje się znakomitą jakością, trwałością oraz odpornością na zakłócenia.
Słuchawki SoundMagic E1. były przez trzy lata z rzędu wybierane najlepszą słuchawką roku do 250 zł przez Magazyn "What HI-FI", mimo że ich cena na polskim rynku wynosi ok. 150 zł. Słuchawkę doceniły również inne prestiżowe magazyny i portale ale przede wszystkich rzesze wiernych użytkowników na całym świecie.
Cena SoundMAGIC E10s: 24. zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)