Trwa ładowanie...
d1ezc65

UFC 246: McGregor kontra Cerrona. Jak oglądać w internecie?

W nocy z soboty na niedzielę (18-19 stycznia) w Las Vega rozegra się gala mieszanych sztuk walki UFC 246. Główna walka wieczoru, czyli starce Connora McGregora i Donalda Cerrona rozpocznie się około godziny 4 rano polskiego czasu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Irlandczyk Connor McGregor zmierzy się z Amerykanienem Donaldem "Kowbojem" Cerrone
Irlandczyk Connor McGregor zmierzy się z Amerykanienem Donaldem "Kowbojem" Cerrone (Getty Images)
d1ezc65

Galę UFC 246 będzie można oglądać legalnie przez internet na kilka sposobów. Pierwszym jest wykupienie miesięcznego lub rocznego dostępu do platformy UFC Fight Pass. Miesięczny abonament to koszt 10 dolarów (bez jednego centa), a roczny to 88,99 dolarów. Kupując dostęp z polski można łatwo zapłacić m.in. przez PayPal, dostęp przyznawany jest natychmiastowo.

Drugim miejscem, gdzie będzie można legalnie obejrzeć galę UFC jest Polsat, który ma oficjalne prawa do transmisji tej imprezy w Polsce. Pojedynki będą transmitowane na kanale telewizyjnym Polsat Sport. W internecie gala będzie dostępna przez serwis IPLA, dostęp do kanału Polsat Sport HD kosztuje tam 20 zł za miesiąc.

Tak, jak przy okazji poprzednich gal UFC, tak i teraz można spodziewać się pirackich streamów. Chociaż w momencie rozpoczęcia imprezy wiele streamów jest blokowanych, to oszustom zazwyczaj udaje się wypuścić transmisję w interecie przy okazji nielegalnie na tym zarabiając. W 2017 fani mogli obejrzeć a żywo walkę UFC między Maxem Hollowayem i Jose Aldo dzięki streamerowi na Twitchu, który udawał, że gra w grę "UFC", a faktycznie puścił nielegalną transmisję gali.

d1ezc65

Podziel się opinią

Share

d1ezc65

d1ezc65