TyTN II, tytan w mobilnym biurze

TyTN II, tytan w mobilnym biurze
Źródło zdjęć: © HTC

26.10.2007 11:05, aktual.: 26.10.2007 11:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

HTC TyTN II wprowadzono na rynek we współpracy z najważniejszymi operatorami telefonii komórkowej w Europie, a także bezpośrednio pod marką HTC. Nowy model stanowi rozwinięcie wielokrotnie nagradzanego modelu HTC TyTN (zaprezentowanego w czerwcu 2006). Jest wyposażony w szybkie łącze transmisji danych HSDPA, wbudowany układ nawigacji satelitarnej GPS oraz innowacyjny, podnoszony ekran

HTC TyTN II wprowadzono na rynek we współpracy z najważniejszymi operatorami telefonii komórkowej w Europie, a także bezpośrednio pod marką HTC. Nowy model stanowi rozwinięcie wielokrotnie nagradzanego modelu HTC TyTN (zaprezentowanego w czerwcu 2006). Jest wyposażony w szybkie łącze transmisji danych HSDPA, wbudowany układ nawigacji satelitarnej GPS oraz innowacyjny, podnoszony ekran.

HTC TyTN II wykorzystuje wszystkie zalety systemu Windows Mobile® 6 w nowym, unikatowym formacie, kontynuując dziesięcioletnią tradycję HTC w dziedzinie innowacji konstrukcyjnych. Kolorowy ekran o przekątnej 2,8 cala odsuwa się, dając dostęp do pełnej klawiatury w układzie QWERTY, a następnie unosi do pozycji umożliwiającej wygodne czytanie i pisanie maili, korzystanie z aplikacji, oglądanie filmów lub zabawę.

Obraz
© Zobacz galerię

Urządzenie obsługuje trzypasmową łączność UMTS i czteropasmową EDGE. Wyróżnia się najszybszym w świecie łączem internetowym klasy 3.5G HSDPA, które jest dziewięciokrotnie szybsze niż 3G. Obsługa protokołu WiFi 802.11b/g gwarantuje szybką łączność z Internetem w roamingu, w każdym kraju świata. Nowe menu urządzeń HTC daje łatwy dostęp do funkcji telefonicznych, tekstowych, kalendarza, emaila i kontaktów, a także szybką łączność z serwisem pogodowym, uaktualnianym cztery razy dziennie. TyTN II wykorzystuje funkcjonalność Windows Mobile® 6 – zawiera komplet aplikacji roboczych, w tym Word Mobile, Excel Mobile, PowerPoint Mobile, listę kontaktów, kalendarz, email, notatniki, harmonogram zadań, przeglądarki PDF i inne. Ponadto, firma HTC dołączyła szereg innych aplikacji, takich jak skaner wizytówek i TomTom Navigator 6, współpracujący z wbudowanym odbiornikiem GPS. HTC TyTN II współpracuje z innymi
aplikacjami nawigacyjnymi.

HTC TyTN II został zaprojektowany z myślą o tym, aby umożliwić użytkownikom biznesowym pełne wykorzystanie najnowszych szybkich połączeń, multimedialnych treści i aplikacji, z uwzględnieniem informacji zwrotnych od klientów operatorów współpracujących z HTC. Urządzenie zacznie być wprowadzane na rynek w najbliższych tygodniach we współpracy z wiodącymi operatorami w Polsce, a także bezpośrednio pod marką HTC. HTC TyTN II będzie dostępny na rynku pozaoperatorskim w Polsce w cenie brutto około 2.899 zł (z VAT).

MDA Vario III z własnym, charakterystycznym dla Ery wzornictwem jest bardzo wydajnym urządzeniem o parametrach umożliwiających wykorzystanie najnowocześniej sieci i jej funkcji, takich jak blueconnect w telefonie. Wprowadzenie do oferty tego urządzenia świadczy o dobrej współpracy z HTC. Urządzenie MDA Vario III jest doskonałym połączeniem innowacyjnej konstrukcji, dynamicznej, bezprzewodowej łączności i funkcji GPS wzbogacającej dostęp do Internetu, emaila i komunikatorów o funkcje nawigacji.

HTC TyTN II z Automapą w pakiecie znajdzie się w ofercie Orange na rynku polskim już w listopadzie 2007. HTC TyTN II jest najnowszym dodatkiem do unikatowego portfela urządzeń Signature i oferuje szereg rozwiązań emailowych, w tym Microsoft DirectPush z systemem Windows Mobile 6. HTC TyTN II, w połączeniu z szybkim dostępem do Internetu dzięki sieciom WiFi, 3G+ (HSDPA), 3G i EDGE oferowanym przez Orange, zapewnia funkcjonalność zbliżoną do laptopa w urządzeniu mobilnym zapewniającym dostęp do informacji sieciowych z każdego miejsca w świecie.

Wersja urządzenia oferowana przez Orange będzie posiadać unikatowe menu Signature Series, dające personalizowany, szybki dostęp do aplikacji biznesowych. Urządzenie w barwach Orange debiutuje na rynku brytyjskim, francuskim, szwajcarskim i holenderskim, hiszpańskim, polskim, rumuńskim i słowackim.

Najważniejsze parametry HTC TyTN II

Regulowany ekran i wysuwana klawiatura QWERTY
Ekran 2,8 cala QVGA 240*320
Łączność w każdym kraju
Trzypasmowa łączność UMTS i czteropasmowa łączność GSM/GPRS/EDGE
Szybki Internet 3,5G
Szybka łączność na całym świecie
Menu HTC HomeTM
Windows Mobile 6 Professional z funkcją Direct Push Email
Wewnętrzna antena nawigacji satelitarnej GPS, TomTom Navigator 6 Taster Edition (zależne od oferty)
Aparat fotograficzny 3 megapiksele z automatyczną ostrością
Bezprzewodowa sieć LAN– WiFi 802.11b/g
Bluetooth 2.0
256 MB ROM, 128 MB RAM
Łatwe przewijanie ekranu - dotykowo lub pokrętłem
Czytnik kart pamięci microSDTM
Wymiary: 112mm (dł.) x 59 mm (szer.) x 19 mm (grub.)
Waga – 190 g z baterią
Akumulator: 1350 mAh, litowo-polimerowy

Czas pracy w trybie oczekiwania:

do 350 godzin w sieci UMTS
do 365 godzin w sieci GSM

Czas rozmów:

do 264 minut w sieci UMTS
do 420 minut w sieci GSM

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)