Trwa ładowanie...
d1l3pbo

Twitter przywróci chronologiczną oś czasu

Właściciele Twittera zdecydowali się zrezygnować z krytykowanych od kilku miesięcy zmian i przywracają chronologiczną oś czasu w aplikacji. Z powodu wyświetlania najpierw topowych tweetów użytkownicy rezygnowali z używania popularnego "ćwierkacza".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Twitter przywróci chronologiczną oś czasu
(Pixabay.com)
d1l3pbo

Rezygnacja z chronologicznej osi czasu była forsowana przez zarząd od dwóch lat. Teraz włodarze postanowili się ugiąć i chcą odzyskać użytkowników oraz stworzyć Twittera przyjemnym i przyjaznym miejscem w social mediach.

Twitter jest aplikacją, która przyzwyczaiła użytkowników do tego, że pokazuje nam wpisy publikowane w czasie rzeczywistym. Ostatnie zmiany sprawiały, że mieliśmy sekcję tweetów lubianych przez obserwowanych użytkowników, najpopularniejszych itp., więc wyświetlało nam nawet tweety z wczoraj jako pierwsze. Podobne zmiany są na Facebooku i Instagramie.

d1l3pbo

Zmiana jednak nie będzie do końca usunięta. Twitter ma pierwotnie być w wersji pogrupowanej na najpopularniejsze i polecane tweety i w takiej będzie dla nowych użytkowników, ale w ustawieniach będzie można zaznaczyć żeby wyświetlało najnowsze posty i wyłączyć pokazywanie "najciekawszych" i "najlepszych".

Zdaniem ekspertów Twitter ostatnio popełnia wiele błędów. Całkowicie usunął aplikację na macOS (system od Apple'a), zamknął dostęp do API, wcześniej go zmieniając, a w telefonach zamiast do "apki" przekierowuje do wersji przeglądarkowej

d1l3pbo

Podziel się opinią

Share
d1l3pbo
d1l3pbo
Więcej tematów