Trwa ładowanie...
d3ffz9w

Trzy przedmioty, które sprawią, że staniesz się profesjonalnym graczem

Wydawać, by się mogło, że do wygrania wirtualnej rozgrywki wystarczą umiejętności, refleks i wiedza gracza. Nic bardziej mylnego. By móc odbywać wielogodzinne sesje przed komputerem, czy konsolą bez zbędnego zmęczenia należy zaopatrzyć się w trzy najważniejsze przedmioty, które sprawią, że z przyjemnością będziemy zdobywać kolejne poziomy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
technology, gaming, entertainment, let's play and people concept - angry screaming young man in headset with pc computer playing game at home and streaming playthrough or walkthrough video
technology, gaming, entertainment, let's play and people concept - angry screaming young man in headset with pc computer playing game at home and streaming playthrough or walkthrough video (Fotolia)
d3ffz9w

DOBRY FOTEL TO PODSTAWA
Godziny spędzone przed komputerem, czy konsolą sprawiają, że gracze coraz częściej zwracają uwagę na to, w jakim miejscu i w jakich warunkach odbywają swoje wirtualne potyczki. Ważną kwestią okazuje się wybór odpowiedniego fotela, który będzie dostosowany do sylwetki gracza oraz jego pozy, jaką przyjmuje podczas gry. Ma to ogromne znaczenie dla naszego zdrowia i samopoczucia, by po dłuższej sesji nie odczuwać zmęczenia.

MYSZ TWOJĄ BRONIĄ
Jest to najmniejszy, ale z pewnością jeden z najistotniejszych narzędzi, które mogą nam pomóc wygrać rozgrywkę. To właśnie odpowiednia myszka najczęściej decyduje o zwycięstwie albo o porażce gracza. Na co powinien zwrócić uwagę? Przede wszystkim ważna jest rozdzielczość sprzętu - im większa tym lepiej. Przekłada się to na precyzję ruchów podczas gry. Istotna jest również ilość przycisków, które można zaprogramować w taki sposób, by posiadały funkcje najczęściej wykorzystywane przez gracza. Nie bez znaczenia jest ergonomia produktu, pozwalająca na wykonywanie precyzyjnych ruchów dłonią.

MUZYKA DLA USZU
Dźwięk to jeden z najważniejszych elementów gry, do którego gracze przywiązują coraz większą uwagę. Producenci słuchawek wychodzą im naprzeciw, proponując produkty z najwyższej półki. Podobnie, jak w przypadku fotela, bardzo ważny jest komfort korzystania ze słuchawek. Zaleca się, by wybierać pełnowymiarowe, gdyż małżowina uszna nie jest dociskana, lecz otoczona specjalnymi nausznicami.

d3ffz9w

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d3ffz9w

d3ffz9w