Trasy magazynu Top Gear w nawigacji TomTom

Trasy magazynu Top Gear w nawigacji TomTom

17.06.2009 15:25, aktual.: 17.06.2009 15:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

TomTom przedstawił pięć malowniczych polskich tras Top Gear Routes. Trasy mogą być nieodpłatnie pobrane przez wszystkich użytkowników TomTom z www.tomtom.com/topgear. Wszystkie trasy dostępne są od dzisiaj i zostały przygotowane przez redaktorów magazynu Top Gear, jednego z najbardziej popularnych motoryzacyjnych magazynów i programów telewizyjnych na świecie.

Trasy zabiorą kierowców w podróż po najbardziej zaskakujących rejonach Polski, Austrii i Niemiec. Od Zamku Czocha i ukrytych skarbów Dolnego Śląska, po niezapomnianą podróż przez najpiękniejsze zakątki Gór Stołowych. Niezależnie od tego czy lubisz odkrywać nowe miejsca, wypoczywać w Polanicy Zdroju, cieszyć się wyśmienitą włoską kuchnią w Jarnołowku czy też zobaczyć historyczne modele samolotów Red Bull w Salzburgu, trasy Top Gear Routes bez wątpienia spełnią oczekiwania każdego zapalonego kierowcy.

Obraz
© (fot. TomTom)

„Wierzymy, że w gorączce nadchodzących wakacji, trasy przygotowane przez redaktorów magazynu Top Gear będą świetnymi propozycjami dla wszystkich zmotoryzowanych polaków”. – powiedział Bartosz Jeziorański, TomTom Senior Account Manager in Poland. „W magazynie Top Gear nigdy nie idziemy na łatwiznę” – powiedział Piotr Frankowski, redaktor naczelny magazynu Top Gear w Polsce. „Jeśli testujemy samochód, to staramy się wybrać ten najbardziej interesujący. Wybierając do tego testu trasę, zawsze wybieramy tą najbardziej niezwykłą i malowniczą. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mamy możliwość podzielenia się naszymi trasami ze społecznością TomTom i jednocześnie obserwowania jak te najlepsze stają się coraz bardziej popularne” – dodał Piotr Frankowski.

Instalacja tras Top Gear Routes na urządzeniu TomTom:

  1. Wejdź na stronę www.tomtom.com/topgear
  2. Aby pobrać trasy Top Gear Routes, najpierw zainstaluj na swoim komputerze aplikację TomTom HOME. Możną ją bezpłatnie pobrać ze strony TomTom.
  3. Wybierz preferowaną trasę i kliknij na przycisk TomTom znajdujący się poniżej
  4. Informacja dotycząca trasy zostanie zainstalowana na urządzeniu TomTom poprzez TomTom HOME*.
  • Trasy Top Gear Routes są dostępne do pobrania na urządzenia serii TomTom GO, XL, RIDER i Navigator 7.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)