Trasy magazynu Top Gear w nawigacji TomTom

Trasy magazynu Top Gear w nawigacji TomTom

Trasy magazynu Top Gear w nawigacji TomTom
17.06.2009 15:25, aktualizacja: 17.06.2009 15:58

TomTom przedstawił pięć malowniczych polskich tras Top Gear Routes. Trasy mogą być nieodpłatnie pobrane przez wszystkich użytkowników TomTom z www.tomtom.com/topgear. Wszystkie trasy dostępne są od dzisiaj i zostały przygotowane przez redaktorów magazynu Top Gear, jednego z najbardziej popularnych motoryzacyjnych magazynów i programów telewizyjnych na świecie.

Trasy zabiorą kierowców w podróż po najbardziej zaskakujących rejonach Polski, Austrii i Niemiec. Od Zamku Czocha i ukrytych skarbów Dolnego Śląska, po niezapomnianą podróż przez najpiękniejsze zakątki Gór Stołowych. Niezależnie od tego czy lubisz odkrywać nowe miejsca, wypoczywać w Polanicy Zdroju, cieszyć się wyśmienitą włoską kuchnią w Jarnołowku czy też zobaczyć historyczne modele samolotów Red Bull w Salzburgu, trasy Top Gear Routes bez wątpienia spełnią oczekiwania każdego zapalonego kierowcy.

Obraz
© (fot. TomTom)

„Wierzymy, że w gorączce nadchodzących wakacji, trasy przygotowane przez redaktorów magazynu Top Gear będą świetnymi propozycjami dla wszystkich zmotoryzowanych polaków”. – powiedział Bartosz Jeziorański, TomTom Senior Account Manager in Poland. „W magazynie Top Gear nigdy nie idziemy na łatwiznę” – powiedział Piotr Frankowski, redaktor naczelny magazynu Top Gear w Polsce. „Jeśli testujemy samochód, to staramy się wybrać ten najbardziej interesujący. Wybierając do tego testu trasę, zawsze wybieramy tą najbardziej niezwykłą i malowniczą. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mamy możliwość podzielenia się naszymi trasami ze społecznością TomTom i jednocześnie obserwowania jak te najlepsze stają się coraz bardziej popularne” – dodał Piotr Frankowski.

Instalacja tras Top Gear Routes na urządzeniu TomTom:

  1. Wejdź na stronę www.tomtom.com/topgear
  2. Aby pobrać trasy Top Gear Routes, najpierw zainstaluj na swoim komputerze aplikację TomTom HOME. Możną ją bezpłatnie pobrać ze strony TomTom.
  3. Wybierz preferowaną trasę i kliknij na przycisk TomTom znajdujący się poniżej
  4. Informacja dotycząca trasy zostanie zainstalowana na urządzeniu TomTom poprzez TomTom HOME*.
  • Trasy Top Gear Routes są dostępne do pobrania na urządzenia serii TomTom GO, XL, RIDER i Navigator 7.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)