Topowy telewizor LED Panasonic - WT60 - w Polsce

Topowy telewizor LED Panasonic - WT60 - w Polsce
12.06.2013 14:15
Topowy telewizor LED Panasonic - WT60 - w Polsce
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Panasonic wprowadza do sprzedaży w Polsce sztandarową serię telewizorów Smart Viera - WT60. Są one dostępne w dwóch rozmiarach przekątnej ekranu: 47 i 55 cali.

Najnowsze telewizory Smart Viera serii WT6. to sztandarowe modele producenta, pracujące w rozdzielczości Full HD 3D. Telewizory wykorzystują panel IPS LED, co przekłada się zarówno na dobre odwzorowanie kolorów, jak i na bardzo szerokie kąty widzenia.

Za brak rozmycia obrazu i dynamiczny obraz ma odpowiadać skanowanie z podświetleniem 360. Hz. Telewizor wykorzystuje technologię strefowego sterowania podświetleniem i dzieli obraz na 16 części, z których każda sterowana jest oddzielnie. Dzięki temu możliwe jest odwzorowywanie głębokich odcieni czerni bez pogarszania szczegółów cieni. Z kolei filtr Clear Panel Pro ma zapewnić ostre, realistyczne obrazy o bogatej kolorystyce.

Telewizory serii WT wyposażono w podwójny tunerowi HD, dzięki któremu można jednocześnie nagrywać jeden program i oglądać drugi w rozdzielczości HD lub oglądać jeden kanał na telewizorze podczas gdy drugi domownik ogląda inny, streamowany z telewizora, program na tablecie. Z kolei wbudowana kamera pozwala nawiązywać połączenia wideo (przez Skype), a także oferuje też funkcję rozpoznawania twarzy związaną z personalizowanym menu telewizora. Za dźwięk odpowiadają głośniki VR-Audio Pro Surround 2.1 i subwoofer.

W telewizorach Panasonic WT6. dostępna jest funkcja Swipe & Share 2.0, która przekształca telewizor w centrum strumieniowego przesyłania oraz udostępniania zdjęć i materiałów wideo za pomocą smartfonu lub tabletu. Użytkownicy mogą przesyłać zdjęcia i wideo między urządzeniem z systemem Android lub iOS a ekranem telewizora, przeciągając palcem po wyświetlaczu. Mogą też zapisywać przesłane w ten sposób materiały na opcjonalnym dysku twardym podłączonym do telewizora przez port USB lub na karcie SD. Ponadto za pomocą funkcji Swipe & Share 2.0 zdjęcia i filmy użytkownika wyświetlane na dużym ekranie można udostępniać na innych urządzeniach.

Seria WT6. oferuje również funkcję personalizacji my Home Screen, która umożliwia każdemu domownikowi (do 5 ekranów) utworzenie własnego, dostosowanego do osobistych preferencji ekranu głównego, zapewniającego szybki dostęp do ulubionych materiałów. Obszar my Home Screen można dostosowywać tak, aby wszystkie ulubione elementy użytkownika — od wybranych widgetów po zdjęcie w tle zrobione aparatem znalazły się w jednym miejscu.

Obsługę telewizora ma także ułatwić interakcja głosowa (do 80-ciu komend), która dodatkowo upraszcza przeglądanie stron internetowych na telewizorze, umożliwiając wyszukiwanie materiałów oraz wprowadzanie słów kluczowych, adresów URL i wiadomości przeznaczonych do serwisów społecznościowych przez proste wypowiadanie słów do kontrolera dotykowego Touch Pad Controller telewizora albo zgodnego smartfonu bądź tabletu (funkcja ta dostępna jest w wybranych wersjach językowych.)

Rekomendowana cena detaliczna: *od 9 999 zł do 13 499 zł *(w zależności od calarzu).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)