Trwa ładowanie...
d1v0xln
CHIP
Mobile

To koniec linii smartfonów Samsung Galaxy Edge?

Samsung zaczyna sugerować, że linia telefonów Edge odchodzi do przeszłości. Choć tylko formalnie, bowiem "zwykłe" Galaxy S od teraz mają mieć zakrzywione ekrany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To koniec linii smartfonów Samsung Galaxy Edge?
(Wirtualna Polska)
d1v0xln

Telefony Samsunga z dopiskiem Edge charakteryzują się nietypowym kształtem wyświetlacza, który zakrzywia się wokół obudowy. To przekłada się nie tylko większą ergonomię, ale i możliwość wyświetlania dodatkowych informacji na krawędzi wyświetlacza. Pomysł okazał się na tyle udany, że Samsung najprawdopodobniej zlikwiduje "specjalną" linię Edge, a zakrzywione wyświetlacze będą montowane w "zwykłych" Galaxy S.

Warto też pamiętać, że zaprezentowany niedawno Note 7 również posiada zakrzywiony wyświetlacz i jest pozbawiony oznaczenia _ Edge _, co wydaje się potwierdzać plany Samsunga na przyszłość linii Galaxy S. Na dodatek, jak twierdzi Samsung, telefony Galaxy S7 Edge cieszyły się zauważalnie większym zainteresowaniem konsumentów od "zwykłych" Galaxy S7.

Cóż, do premiery Galaxy S8 jeszcze dużo czasu. Wiele może się zmienić, jeżeli wielbiciele "płaskich" Galaxy S dadzą do zrozumienia Samsungowi, że nadal woleliby mieć wybór.

słk

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Windows 10 Anniversary Update to nowe problemy dla użytkowników "dziesiątki"

d1v0xln

Podziel się opinią

Share

d1v0xln

d1v0xln
Więcej tematów