Trwa ładowanie...

To będzie najlepszy Kindle w historii?

Myślisz o kupieniu nowego czytnika Kindle? To wstrzymaj się z decyzją jeszcze przez tydzień. Amazon ma zaprezentować nowy czytnik, który ma być "najwyższej klasy".

Share
To będzie najlepszy Kindle w historii?
Źródło: flickr / Sergey Galyonkin / CC BY-SA 2.0
d405lk7

Jeff Bezos, prezes Amazonu, osobiście na swoim koncie twitterowym zapowiedział "zupełnie nowe" czytniki Kindle'a, które mają być "najlepszego sortu". Czym będą się charakteryzować? Tego, niestety, nie wiemy i czekamy razem z wami na oficjalne ogłoszenie firmy. To oznacza jednak, że warto się wstrzymać z zakupem Kindle'a do czasu tegoż ogłoszenia.

Domyślamy się, że będzie to model, który zastąpi Kindle'a Voyage - czytnik, który swoją premierę miał w 201. roku, a więc czasy swojej młodości ma już za sobą. Ciekawe, czy nowy czytnik Amazonu wyróżni się na tle nowego Paperwhite'a, który aktualnie jest najpopularniejszym czytnikiem (jeśli chodzi o produkty Amazonu) - jest tani, ma świetny ekran i zadowalającą rozdzielczość.

Aktualnie czytniki Kindle dostępne są w trzech odmianach: "zwykłej", Paperwhite i Voyage. Są przecenione dla abonentów Prime, a ich promocyjne ceny to odpowiednio: 49,99 dolarów (około 188 zł), 89,99 dolarów (około 338 zł) i 149,99 dolarów (około 563 zł).

ag

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Huawei P9 - już pierwsze zdjęcie prasowe wiele mówi

d405lk7

Podziel się opinią

Share
d405lk7
d405lk7
Więcej tematów