Trwa ładowanie...
ycipk-34x5n9

"The Sims 4" za darmo na Origin. Warto się pospieszyć!

Gra "The Sims 4" dostępna jest obecnie za darmo na platformie Origin. Wszyscy, którym do 28 maja uda dodać się grę do swojego konta, zatrzymają ją na stałe. Co zrobić, by dodać ją do swojej kolekcji?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"The Sims 4" za darmo od EA w sklepie Origin
"The Sims 4" za darmo od EA w sklepie Origin (Materiały prasowe)
ycipk-34x5n9

Firma Electronic Arts przygotowała świetną promocję dla fanów serii The Sims. Gra "The Sims 4" dostępna jest całkowicie za darmo na platformie Origin. Trzeba jednak się pospieszyć ponieważ oferta ważna jest tylko do 28 maja 2019 rou.

Jak pobrać darmowe "The Sims 4"?

Gra "The Sims 4" za darmo udostępniona jest w sklepie Origin firmy EA lub bezpośrednio na platformie Origin. By ją pobrać należy zalogować się na własne konto (lub założyć nowe), a następnie odszukać "The Sims 4" w bazie usługi. Po wybraniu gry wystarczy wybrać opcję "Pobierz za darmo".

ycipk-34x5n9

Po wykonaniu tych czynności gra zostanie przypisana do konta - "The Sims 4" na stałe będą widoczne w bibliotece gracza. Promocja dotyczy oczywiście tylko wersji przygotowanej z myślą o komputerach PC i MAC.

Gratka dla fanów popularnej serii

Gra "The Sims 4" to najnowsza odsłona popularnej serii, w której gracze kierują życiem "simów". W grze tworzy się nie tylko własne ludziki, ale znajduje im pracę oraz zajęcia domowe, czy buduje, a następnie rozbudowuje dom dla nich. "The Sims 4" względem poprzednich tytułów z serii wyróżnia się poprawioną oprawą graficzną i nowymi funkcjami.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-34x5n9

ycipk-34x5n9
ycipk-34x5n9