Testuj bez ryzyka - dwa tygodnie za darmo z tonerami Black Point

Testuj bez ryzyka - dwa tygodnie za darmo z tonerami Black Point
Źródło zdjęć: © Black Point

13.04.2010 14:22, aktual.: 13.04.2010 14:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przez dwa tygodnie można testować toner firmy Black Point, a jeśli nie spełni oczekiwań, oddać nie ponosząc żadnych kosztów. Ofertą objęte są tonery Black Point Super Plus, pasujące do sprzętu marki HP, Samsung, Canon, Lexmark, Brother i Xerox.

Firma Black Point porównała ofertę rynkową tonerów monochromatycznych kilku marek w styczniu 201. roku. Zestawienie wykazało, że Super Plus to obecnie linia o najwyższej wydajności w odniesieniu do produktów konkurencji szeroko dostępnych w Polsce.

Wystarczy umówić się na spotkanie z dostawcą materiałów eksploatacyjnych marki Black Point, wypełnić krótką ankietę i podpisać porozumienie na użytkowanie produktu, a toner zostanie dostarczony w ciągu 2. godzin. W firmie można go testować przez dwa tygodnie - jeśli nie spełni oczekiwań, oddać, nie ponosząc żadnych kosztów.

Obraz

Promocją objęte są tonery z serii Black Point Super Plus, która powstała dzięki ewolucji popularnych tonerów Black Point Plus. Aktualnie liczy 67 modeli kompatybilnych z drukarkami HP, Samsung, Canon, Lexmark, Brother i Xerox. Nowe tonery charakteryzują się wydajnością znacząco podniesioną w porównaniu z materiałami producentów drukarek. Przykładowo korzystanie z tonera Black Point Super Plus LBPPH12A do drukarki HP Laser Jet pozwala obniżyć koszt druku jednej strony do 4,9 groszy. Używając materiału producenta sprzętu, użytkownik płaci za tę samą stronę 11,5 groszy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także