Trwa ładowanie...
d304d0g
CHIP
Gadżety

Ten powerbank naładuje smartfona aż 40 razy

W miastach i na krótkich wypadach w góry ratują nas popularne powerbanki. Ale i one mają przecież swoje ograniczenia i podładują nasz telefon maksymalnie kilka razy. A co w przypadku dwutygodniowego biwaku albo klęski żywiołowej? Tu przydałby się naprawdę pojemny bank energii...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ten powerbank naładuje smartfona aż 40 razy
(Materiały prasowe)
d304d0g

Ten powerbank, przypominający stare, przenośne radio, jest w stanie zapewnić nam 12. 600 mAh. Innymi słowy przeciętnego smartfona naładowalibyśmy nim aż 40 razy! Oczywiście, producent zadbał także o to, aby jego gadżet był jak najbardziej wszechstronny. Oprócz 4 gniazdek USB znajdziemy tu także samochodowe wyjście 12 V oraz pełnowymiarowe gniazdko elektryczne w formacie amerykańskim. Według producenta Anker może naładować laptopa 15 razy lub zapewnić mini-lodówce żywotność przez 7 godzin.
To narzędzie nie tylko idealne na długi biwak, ale także jako pomoc doraźna w miejscach objętych klęskami żywiołowymi. Co więcej, do urządzenia możemy podpiąć opcjonalną ładowarkę słoneczną, która przy dobrej pogodzie naładuje nam akumulator do pełna w 16 godzin. Przy korzystaniu z tradycyjnego gniazdka ładowanie Ankera zajmie 10 godzin. Niestety urządzenie nie będzie tanie. Jego cena została ustalona na 599 dolarów (2342 zł), *choć w przedsprzedaży zamówić go można za *499 dolarów (1951 zł). Jeśli waga urządzenia (4,2 kg) i jego wymiary (2. x 16,5 x 14,5 cm) nie stanowią dla was wielkiej wady i jeśli często przebywacie w miejscach pozbawionych stałego dostępu do prądu, Anker może być na ten moment najlepszym rozwiązaniem w dziedzinie powerbanków.

ag

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Smutne statystyki sklepu play

d304d0g

Podziel się opinią

Share
d304d0g
d304d0g
Więcej tematów