wp
CHIP
telewizor
13-02-2013 (08:02)

Telewizor Ikea Uppleva już dostępny. Nie jest tanio

Ikea wprowadza do sprzedaży we wszystkich sklepach w Polsce swoje najnowsze rozwiązanie do salonu - kompletny zestaw mebli ze zintegrowanym telewizorem i dźwiękiem, bez kabli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Telewizor Ikea Uppleva już dostępny. Nie jest tanio
(chip.pl)

Do asortymentu wszystkich sklepów Ikea w Polsce została właśnie wprowadzona Uppleva - rozwiązanie do pokoju dziennego, łączące regały z serii BESTÅ. z telewizją i systemem dźwiękowym. Wszystkimi urządzeniami wbudowanymi w Uppleva można sterować przy pomocy jednego pilota, a wszystkie kable są schowane.

Seria Uppleva obejmuje około 4. produktów, w tym telewizory LED Full HD w czterech rozmiarach, system dźwięku 2.1 w dwóch rozmiarach z bezprzewodowym głośnikiem niskotonowym (subwooferem), uchwyty, osprzęt i ramy dekoracyjne do telewizora oraz uzupełniające akcesoria elektroniczne.

wp

Zobacz: Jaki dekoder DVB-T wybrać - poradnik

Każdy telewizor posiada wbudowany odtwarzacz CD/DVD/Blu-ray, a cały system jest zintegrowany z meblami. Dodatkowo telewizory o przekątnej powyżej 24’’. to tzw. smart TV z dostępem do Internetu. Są one przystosowane do korzystania z sieci Wi-Fi, a przy pomocy osobno sprzedawanego adaptera można połączyć telewizor z komputerem, smartfonem czy innymi urządzeniami w ramach sieci bezprzewodowej.

Sprzedaż Uppleva rozpoczęła się w czerwcu 201. roku, kiedy to produkt został wprowadzony do pięciu wybranych sklepów w pięciu miastach Europy: Sztokholmie, Paryżu, Berlinie, Mediolanie i Gdańsku.

Najtańsza Uppleva z telewizorem 32" kosztuje 3745 złotych. Najdroższa meblościanka z 46-calowym Smart TV to koszt 7009 złotych. Zestaw można złożyć samemu, dobierając poszczególne komponenty.

wp

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: **"Skąd pochodzi cały nasz hardware?"**

Polub WP Tech
wp
wp
wp
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.