Trwa ładowanie...
holderName

Telewizor i monitor komputerowy w jednym - Samsung TC570

Nowe monitory Samsunga z serii TC570 określane są mianem MFM (Multi-Function Monitor), ponieważ stanowią hybrydę łączącą zalety monitora komputerowego o rozbudowanych możliwościach i telewizora.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Telewizor i monitor komputerowy w jednym - Samsung TC570
(Materiały prasowe)
holderName

Zastosowana w monitorach z serii TC57. funkcja Picture in Picture+ (PiP+), łączy cechy monitora komputerowego oraz telewizora. Rozwiązanie pozwala na równoczesną pracę na komputerze w trybie pełnoekranowym oraz oglądanie telewizji w mniejszym, zajmującym do 25% powierzchni wyświetlacza oknie. Okno z obrazem telewizyjnym możemy umieścić w jednym z czterech rogów ekranu.

Ekran monitora wyświetla obraz w rozdzielczości Full HD a jego kąty widzenia wynoszą 17. stopni. Dodatkowo, seria TC570 oferuje specjalny tryb sportowy, w którym zwiększone zostaje nasycenie zieleni murawy piłkarskiej, a okrzyki kibiców staną się wyraźniejsze.

Monitory wyposażono m.in. dwa złącza HDMI, a w oprogramowaniu monitora zintegrowana jest funkcja Connect Share, dzięki której zyskamy dostęp do filmów, zdjęć i muzyki podłączając pamięć USB lub dyski zewnętrzne bezpośrednio do urządzenia. W przeciwieństwie do tradycyjnych tego typu urządzeń, w przypadku hybrydy monitora i telewizora TC57. nie potrzebujemy komputera, aby zyskać dostęp do plików multimedialnych zapisanych na zewnętrznych nośnikach pamięci.

Monitor TC570 jest dostępny w wersjach 27” (1200 zł) *oraz 23” *(850 zł).

Najpopularniejsze telewizory w najniższych cenach na Allegro! Sprawdź oferty!

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów