Trwa ładowanie...
d30ule7

Telefon od o. Rydzyka aż za 330 zł

Niedawno powstała sieć komórkowa wRodzinie reklamowana przez o. Rydzyka na Jasnej Górze oferuje swoim abonentom wysokie ceny połączeń oraz zaledwie jeden model telefonu, który kosztuje aż 330 zł. Atutem sieci mają być darmowe połączenia do Radia Maryja oraz TV Trwam
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Telefon od o. Rydzyka aż za 330 zł
(wRodzinie)
d30ule7

Oferowany przez nową sieć aparat to urządzenie firmy Maxcom, które zajęło 6. miejsce w prezentowanym przez nas niedawno rankingu najlepiej sprzedających się telefonów w sieci sklepów Vobis.

Podziel się

Telefon Maxcom MM500BB jest przyjaznym dla użytkownika, ergonomicznym telefonem komórkowym GSM 900/180. z dużymi przyciskami. Zaprojektowany on został we współpracy z naukowcami, specjalnie dla tych osób, które cenią sobie niezawodność oraz prostotę obsługi. Twórcy skupili się na ergonomii, komunikacji głosowej oraz wysyłaniu i odbiorze wiadomości SMS Telefon posiada duże klawisze oraz wyraźny podświetlany. ekran LCD o wysokim kontraście, wyświetlający duże czytelne cyfry i litery. Ergonomiczne, duże, oddzielone od siebie podświetlane przyciski umożliwiają łatwe operowanie w ciemnościach również przez osoby słabiej widzące. Posiada na wyposażeniu standardowym dwie ładowarki - przenośną i biurkową.

d30ule7

Oferowany przez sieć wRodzinie telefon jest jedynym dostępnym dla klientów sieci modelem i kosztuje aż 330 zł, tymczasem w sklepach można go zakupić w cenie od 284 zł do 309 zł (wg. www.ceneo.pl). Warto również zauważyć, że inni operatorzy oferują w swoich sieciach telefony na kartę już od kilkudziesięciu złotych, nie wspominając o tym, że ich oferta jest dużo bogatsza niż sieci wRodzinie.

Cennik sieci wRodzinie(fot. wRodzinie)
Podziel się

Również ceny połączeń w sieci, która finansowana jest m.in. przez firmę CenterNet należącą do znanego biznesmana Romana Karkosika, nie należą do najniższych. Za połączenia wewnątrz sieci użytkownicy zapłacą jedynie 0,19 gr za minutę, ale połączenie do innych operatorów kosztuje już 0,49 gr, a do sieci Play oraz Cyfrowego Polsatu - 0,78 gr.

d30ule7

Podziel się opinią

Share

d30ule7

d30ule7